Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Átveszi a tea a szagot?...

Átveszi a tea a szagot? használható még így?

Figyelt kérdés
egy ilyen ételes műanyag kerek dobozba tartok lezárva a szekrényben többféle bontott, és bontott csomagolású összegumizott fűszerkeveréket, (füstös grill fűszersó, négyborsos-mustáros, gyömbérpor, ázsiai wok fűszerkeverék) ugyanebbe tettem régen egy doboz filteres kamilla teát, amiből most aktuálisan főztem egyet, mert valami fogínygyulladásos állapotot szeretnék öblögetni, hát szerintem nem csak én képzelem bele, olyan illata van a elkészült teának mint valami gyrosnak. bár már a tea minőségi határidőn túl van 2 hónappal, nem hiszem hogy ez okozza, inkább hogy össze voltak zárva gondolom(?) ízre el bírom kortyolgatni, de érdekelne hogy nem-e okozott valami olyan változást benne ami miatt inkább ne tegyem?
márc. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán átveheti, ezek nagyon erős illatú keverékek és a műanyagba beszívódik. Még üvegben tárolva is átadna valamennyi szagot, talán egyedül a fémdoboz az, amit rendes szappanos mosogatás után normálisan újra lehet használni teljesen más illatú dolgokhoz.


A teának semmi baja az íz megváltozásán kívül, de mondjuk én egy párszáz Ft-os dolgon nem pörögnék ennyire és nem gyötörném magam egy fűszersós ízesítésű itallal.

márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fűszerekkel összezárva simán átveheti.
márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
átveheti igen, ha sokáig tárolod benne
márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!