Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a száznapos tojást?

Szeretitek a száznapos tojást?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 6. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kóstoltam, de szerintem nem ízlene, mivel a sima tojásért sem vagyok odáig.
márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán a kedvencem ízre, nem sokkal másabb, mint egy fött tojás, semmi esetre sem rossz, de a kinézete csodálatosan szép, mint egy drágakö.

Nagy ritkán veszek, inkább a különlegessége miatt, mint az íze miatt.

márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem ettem, és nem is kívántam meg a leírás alapján.

Viszont elgondolkoztató is lehet a miértje.

Kínában mindent megesznek, ami ehető, és a kacsatojásról feltételezem, ott is tudják, hogy veszélyes, gyakori a szalmonellával fertőzött a kacsatojás.

Gondolom a leírt elegyben tárolva nem csak a tojás alakul át, de a szalmonella sem bírja a közeget.

A fogyasztása nálam így is szembe megy a gyerekként megtanult bevésődéssel, hogy nyers kacsa, liba tojást nem eszünk meg.

A "70-s, '80-as években volt néhány balhé, amikor többen kaptak szalmonella fertőzést, jellemzően a fagylalt készítők hülyesége miatt, akik kacsa, liba tojással próbálták csökkentei az előállítás költségét

márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
azért amikor úgy eszik a tojást hogy már benne van a kis embrió, vagy mi az, a kiskacsa megfelelője, az olyan szomorú. tuti hogy nem az éhezés szülte a kialakulását
márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
DE, éppen az éhezés volt a háttér, ez is jobb volt, mint éhenhalni, más meg nem feltétlen volt!
márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Kizárólag a kinder tojást!
márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem,de nem is valószínű hogy megkóstólnám.
márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok mindenféle extra élelmiszerre, az ázsiai élelmiszerboltból is sok furcsaságot kipróbáltam már. De valahogy a 100 napos tojást még sosem mertem megkóstolni, pedig én bevállós vagyok. Aztán lehet mégis ízlens, ki tudja... Egy próbát minden megér.
márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as: ha van lehetöséged, kóstold meg nem igazán extrém ízre, föleg a kinézete egzotikus.
márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kóstoltam, de nagyon érdekel, hogy milyen lehet. A tojást szeretem. Étteremben és boltban vehetőt is megkóstolnék. :) Szeretem az ilyen különleges ételeket. :)
márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!