Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hasonló alkalmazás mint a...

Hasonló alkalmazás mint a Cashmap?❤️

Figyelt kérdés

Eddig a cashmappen néztem hogy mi hol éri meg, mikor mi akciós (Lidl spar minden fent volt) viszont ma vettem észre hogy fizetős és oszinten szolva nem akarok érte fizetni szóval keresem az új “bevásárló barátomat”



Köszönöm ha segítesz ❤️


márc. 26. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont előbb botlottam bele,hogy már nem ingyenes.

Sajnos eddig nem találtam hasonlóan jó oldalt.

márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy használom regisztráció nélkül, hogy a google-on keresek a terméknév + cashmap szavakra.
márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Most lett fizetős sajnos. Vannak hónapok amikor megéri az árát és van amikor nem, meg sokszor találkoztam olyan akciókkal vagy éppen termékkel az adott boltban ami a cashmap-en fenn sem volt... Nem tudom előfizessek e :( hasonló oldalt én sem tudok.
márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3/4

Nem éri meg előfizetni. Én is nagyon sűrűn találkozom olyan akciókkal ami a cashmapon nincs fent,illetve elő-előfordul mikor a cashmap és a bolti ár sem egyezik akcióktól függetlenül.

márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Shoppy sem tökéletes,sajnos.
márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A Shoppy egész jó!
márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy furcsa, hogy egy, ilyen oldalt fizetőssé tesznek. Akkor inkább megveszem egy boltban mindent, amire szükségem van, lehet párszáz forinttal többe kerül majd. De ezért fizetni? Hamar csődbe fog menni az oldal, mert pont nem az a célközönségük, aki ilyenért fizetni fog.
márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Shoppy-n sajnos több minden nincs fent. Cashmap eddig a legjobb,de tényleg nem éri meg,hogy fizessen érte az ember.
ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!