Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Régi fajta szódás szifonba...

Régi fajta szódás szifonba rakható az új patron?

Figyelt kérdés
Nem ismerem sosem használtam még, de találtam egy szép régi üveg dróthálós szifont kitakarítottam vettem bele új patront de kicsit be kell pattintani a csavaros ülékbe amiből utána már nem igazán akar kijönni magától. Na most itt megálltam vele mert nem tetszik hogy ez annyival nagyobb hogy bepattamva megy csak bele es nem jon ki magától így a feltöltését már nem kíséreltem meg. Rátekerhetem nem lesz vele gond fel fogja tölteni vagy kell valamilyen átalakítás hogy tudja fogadni az új patront a régi szifon? Előre is köszönöm a segítséget!

márc. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
¯\_(ツ)_/¯
márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Új nyakgumi és tű kell, a régivel nem működik. Ha Budapesten élsz, a Liss márkaboltban a Harmiclnckettesek terén ki is cserélik neked. Esetleg új fejet is vehetsz rá. Sajnos ez az új rendszer nem olyan jó, mint a régi volt.
márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű kompatibilis,gyartástól nem tértek el nagyon.
márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!