Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Doritosról?

Mit gondoltok a Doritosról?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve kaphatóak. Mit gondoltok róla? Túlértékelt?


Véleményem szerint csak a lila csomagos éri meg a piros meg túlértékelt, a sárgát még nem kóstoltam.



márc. 31. 17:10
1 2
 1/15 kürtőskalácska válasza:
88%
Nekem nem tetszik
márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem kóstoltam pedig kíváncsi lennék rá, de sajnos nem rég érzékeny lettem az ízfokozóra ami minden chipsben meg kínai kajában van. De elvileg finom, nem túlértékelt csak népszerű mint a Pringles. Viszont nem hinném, hogy jobb mint egy itthoni Chios.
márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem finom. Nekem drága ahhoz hogy itthon vegyek, ha majd látok leakciózva akkor lehet veszek.
márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
kipróbáltam mikor bejött nemrég hivatalosan is itthonra, de még így is túlárazottnak érzem, ízre pedig csalódás volt, mert egyrészt nem hozott egy olyan élményt mint egy tortilla chips, kicsit gagyibbnak érződött, ízre pedig a lila sweet chili túl édes volt számomra. nem venném újra
márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem nött be.
márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Baszott finom
márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tortilla chipset nem szeretem,nem is kóstoltam még.
ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra a már régóta kapható és jóval olcsóbb klónokhoz képest.
ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön kóstoltam minden ízben (többféle van, mint amit felsoroltál). Átlagos chips, semmi extra, de nem is rossz.
ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 tudom hogy van több fajta is külföldön, de úgy tudom itthon ez a 3 fajta kapható jelenleg.
ápr. 2. 16:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!