Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért volt keserű a palackozot...

Miért volt keserű a palackozott víz?

Figyelt kérdés
Tavaly Bulgáriában voltam nyaralni és akármennyi féle mentes vizet vettem mindegyik keserű volt, pedig nem láttam rajta feltüntetve hogy esetleg valami másféle lenne mint gondoltam. Sima mentes vizet vettem mindig és számomra ihatatlan volt.

ápr. 7. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Keserű ásványi anyagokat tartalmazott. A magnézium például ilyen. Nem mindenhol olyan finom az ásványvíz, mint Magyarországon. A különböző ásványtartalom miatt különbözők. Biztos ott is lehet jobbat kapni.
ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Valami olyan ásványi anyag van bennük. Magyarországon belül is sokféle ízű víz található, ásványvíz is, meg főleg ami a csapból folyik.

Gyerekkoromban minden évben ellátogattunk nagyanyám szülőfalujába, ahol akkor még nem volt vezetékes víz, mindenki egy központi "örökfolyó" kútból hordta a vizet nagy megelégedéssel, de nekem ihatatlanul keserű volt.

ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen megesik,én Csehországban jártam így és nem volt feltüntetve.
ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!