Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc ételed és mi a...

Mi a kedvenc ételed és mi a kedvenc italod? Mellé azt is megírhatod, hogy tartasz-e valamilyen étrendet, akármi miatt (pl betegség, meggyőződés).

Figyelt kérdés

ápr. 11. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
sör, sör
ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Minden ami be van panírozva és kirántva + sör gyorsítóval. Nem vagyok nagy gurmé 🍗😁🍺
ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
70%

Egy kifejezett kedvencem nincs de a pizza az, amit bármikor be tudok tolni. Mint a desszertgyomor, na nekem külön pizzagyomrom van erre a célra :D

De amúgy imádom a rántott camambertet, a muszakát, pad thai-t, lasagne-t, halászlét és a tonhalat.

Nagyrészt laktózmentes étrendet követek, bizonyos savanyított tejtermékeket és egyes sajtokat és joghurtokat tudok enni, ezeket kikísérleteztem, de pl. tejet, tejszínt, ilyesmit csak menteset.

ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Étel: lencsefőzelék, illetve falafeles-fetás tortilla. A kettő közül nem tudnék választani. :D


Ital: tea.


Étrend: növényi alapú (de nem szigorúan vega vagy vegán)

ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg zöldséget eszem,gyümölcsöt csak napi egyszer.

Mindenevő vagyok úgyhogy nagyon sok kedvenc ételem van az olasz konyhatól a magyarig.

Ital pedig tea.

ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rántott csirkemáj és hideg tej.
ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen különösebb kedvencem, bármit megeszek.


Gluténmentes étrendet tartok, mert muszáj.

ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedvenceim a zöldséges rakottasok: Rakott kel, rakott karfiol, rakott zöldbab, ilyenek.

Amúgy 2-es cukros vagyok, ehhez mérten tartok diétát + gyógyszer.

ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegetáriánus vagyok etikai meggyőződésből. A rántott sajt (lehet camambert vagy trappista) a kedvenc ételem, rizi-bizivel és áfonyaszósszal vagy tartármártással. De nagyon szeretem a különféle tésztaételeket is. A kedvenc italom pedig a tejeskávé, de a reggelin kívül azt nem iszom étkezések mellé :)
ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!