Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek az almát mint...

Szeretitek az almát mint gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Én sem szeretem, és szerintem ezt a gyümölcsöt szeretik az emberek legkevésbé.

ápr. 20. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Sőt, csak úgy szeretem, mint gyümölcsöt. Zöldségként már közel sem olyan jó, tejtermékként pedig kimondottan pocsék.
ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szolovjov ***** válasza:
Igen! Minden nap egy alma a doktort távol tartja.
ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeretem. Mondjuk nem mindegyiket, de annyi fajta van, lehet válogatni. A fiam meg kifejezetten almafüggő, minden nap betol 1-2 darabot. Más gyümölcsöt nem is nagyon eszik.
ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem.

Igen, az a legkevésbé "extrás" gyümölcs idehaza. Őshonos, jól eltartható, alapból is szinte egész évben elérhető volt.

Senki nem dobja el az agyát, ha meglátt egy almát. De ez nem azt jelenti, hogy nem is szereti. Az átlagos éves fogyasztás alapján nehéz lenne azt mondani, hogy "ezt a gyümölcsöt szeretik az emberek legkevésbé".

ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéről beszélsz...? Az alma a top 1 legnépszerűbb gyümölcs a világon.
ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen. Kedvencem a zöld.
ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Ugye nem csak a legolcsóbb akciósat szoktad megvenni? Pl. az Idared szerintem eléggé ízetlen. De az ilyeneket is be lehet tenni pl. a mikróba 1-2 percre, rögtön édesebb lesz miután főtt egy kicsit.
ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy püréként, lekvárként, mert pl úgy szeretem, csak nyers gyümölcsként nem.
ápr. 20. 17:13
 10/23 anonim ***** válasza:
A gyümölcspolcok az áruházakban roskadoznak az almáktól, szerinted komolyan ezt szeretik legkevésbé? Legalábbis a hasonló árúak közül. Valószínűleg a legtöbben nyersen eszik meg...
ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!