Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek 7 szendvics nem...

Szerintetek 7 szendvics nem sok egy gimisnek reggel 7től delután 3-ig?

Figyelt kérdés

A fiam mindig annyi szendvicset kér, ahány órája van a suliban. Nem túlsúlyos, de nem is nádszálvékony, csak nem szeretném, hogy hízzon.

Én régebben 2-3 szendviccsel jártam a suliba és elég volt, nyilván lány voltam.


máj. 23. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Biztos hogy nincs akinek odaadja? Pl egy szegényebb osztálytárs. Csak neked nem mondja meg.


Attol fugg mi van a szendvicsben illegve reggelizik e otthon, kap e a suliban ebedet es hanyra er haza. Na meg hany kilo meg milyen magas.


Ha kenyer, vekonyan vaj meg 2 szeszeletsonka az kb 200-250 kcal. Ha reggel 7 es du 5 kozott eszik 250*7= 1750 kaloriat meg otthon meg vacaorat az teljesen jo. Ha meg sportol is akkor keves.


Tq

máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
54%

DE igen, baromi soknak tűnik.


Bár ugye, milyen szendvics? Legkisebb méretű zacskós bolti burger zsemle vagy toast kenyérből készült?

Mondjuk még úgy sem kevés..


Nem lehet, hogy valami iskolatársának is ő viszi a kaját aki esetleg szegényebb?



Mert ettől a mennyiségtől mindenképpen hízni fog. Ez legalább 1500 kalória kb.. de ugye nem írtad, hogy mi van benne.

máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
#2 nem fog hízni ha egy fejlődésben lévő fiú és még tesiórái is vannak
máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
68%

#3


Nem kell megennie egy fejlődésben lévő gyereknek 3000 kaloriát naponta. Azt meg nem tudjuk mit rak a kérdező a szendvicsbe, de sajtokkal és esetleg pick szalámival meglehet lazán, ha még otthon is eszik és esetleg vacsorazik is.. attól pedig hízni fog. Tesi óra ide vagy oda.

máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
85%

Nyilván úgy értettem, hogyha mellé még eszik mást is ha hazaér és vacsorázik is. Gondolom ha suliba ennyit megeszik akkor nem éri be 500 kalóriás vacsorával.


Szóval de, hízni fog ha ennyit eszik eszik a nap többi részében is.

máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nincs elhízva! 180 cm, 70 kg. Biztos, hogy nem szegény osztálytársnak viszi, a város legjobb és elitebb gimijebe jár, ismerem az összes osztálytársának a szüleit blabla, de nem is ez a lényeg, van olyan kapcsolatunk hogy megmondaná visz másnak is, tenyleg megeszi!

Normal szendvicseket visz, Zsemlebe vajjal vagy sajtkremmel, sonka/szalami és paprika. Itthon már csak vacsorazni szokott.

máj. 23. 11:56
 7/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
97%

#6


Oké, ez esetben átlagos bevitel. Így még nem fog elhízni.

máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem bátyáim vannak. Elképesztő mennyiségű kaját megettek kamasz korukban, és mellette ugye sokat mozogtam, mert foci meg egyebek, és vékony volt mind.

Szerintem a gyereked súlya is és a 7 szendvics is rendben van.

Ha gép előtt ülne és hízna azt mondom figyelj oda.

A hétből kettő az reggeli, három vagy négy az ebéd, 1-1 max uzsonna vagy tízórai. Ugye így nem is sok?

máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%
Hmm.
máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%

De elég sok, nyilván még fiatal könnyebben feldogozza a szervezete.Jó lenne hozzá némi zöldség is vagy teljes kiőrlésű zsemléből csinálni akkor nem kellene ennyi.

Egyébként én max hármat engedélyeznék.

máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!