Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Gastroyal...

Rendelt már valaki a Gastroyaltól ételt? Lehet valami bajom a kajájuktól?

Figyelt kérdés
2 napja eszem amit hoznak és azóta hasmarsom van! Ez lehet ezektől a kajától, vagy valami véletlen egybeesés és összeszedtem valamit? Normál a kaja,semmi light meg fogyókúrás!
2009. jan. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem túl jó minőségűek, és a melegen fuvarozás majd melegítés sem tesz jót neki. Simán lehet ettől a hasmenésed.
2009. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyáron rendeltem tőlük nekem nem volt ilyen gondom.
2009. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

lehet hogy neked azért van ilyen gondod, mert érzékenyebb vagy a különböző ételekre???!!!!


Y Z A B E L L A

2009. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy olyan szoszt ettel toluk, amitol hasmenesed lett, de gondolom, hogy rendesen foznek, hiszen ha nem, akkor bezarna az uzlet.

Szerintem ne aggodjal.

2009. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh hát ma főzelék volt,tegnap bolognai. Nem éreztem különösen furcsa ízeket :-) És egész hétre rendeltem -DDD
2009. jan. 6. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 hete rendelünk tőlük leveseket és eddig nem volt gond,bár az tény,hogy néha menza jellegű,de romlottnak biztosan nem romlott
2009. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én már évek óta rendelek a Gastroyal-tól, és még sosem volt problémám az ételeiktől. Folyamatosan hűtik az ételeket, és a szállítók is hűtőládákba téve osztják szét.

Biztos vagyok benne, hogy valami mástól van hasmarsod. :-)

2011. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!