Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik sütit...

Szerintetek melyik sütit csináljam meg szülinapomra baráti összejövetelre? Nem tudok dönteni:D

Figyelt kérdés

20-25év körüli lesz mindenki és buli előtt egy helyen leszünk ahol iszogatás lesz szóval nem is akarok nagyon gyomort megterhelő sütit:D

Szerintetek melyik ötlet jobb??


Almás-kekszes (sütés nélküli)finom és egyszerű megcsinálni

Szerencsesütik üzenetekkel ez vicces :))

Fehércsokis muffin-nagyon mutatós a fehércsoki tetején színes forgácsokkal


Szerintetek?:) Nem tudom eldönteni.. mindegyik tetszik, úgyhogy aszerint fogom dönteni,h ki mit mondd:D

köszii :)


2010. nov. 11. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerencsesütit, és minden hülyeséget írkálj bele, aminek semmi értelme. Én is így csináltam, vicces volt
2010. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Almás-kekszes!

Részegen nem olvasok szerencseüzeneteket. Illetve semmilyen üzenetet.

A muffintól meg rossz hányni!

:)

2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem iszogatás közben még viccesebb lesz a szerencsesüti, én arra szavazok :)
2010. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

még kérek ötleteket mert elbizonytalanodtam :P

amúgy a szerencsesütikbe nem feltétlenül vicces dolgokat akartam írni hanem idézeteket is ami esetleg mindenkire illik :)

a muffin meg baromi jól néz ki *.*

az almás süti is jóóó :D

ajjj :D

lehet h kettőt fogok csinálni :P

2010. nov. 11. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!