Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fokhagymából lehet annyit...

Fokhagymából lehet annyit enni amennyit akarok, nincs negatív hatása?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Negatív hatása: büdös lesz a szád:D
2010. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg a szájszagon kívűl nekem tuti égne a gyomrom..de ez lehet hogy csak én vagyok.
2010. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A szájszagon kívül, ha túl sokat eszel belőle, állítólag még a bőrön keresztül is érezhető lesz valamennyire. Na ezt persze nem úgy kell elképzelni, mintha bedörzsölnéd vele magad :'D de tényleg van hatása. Úgy viszont nem, ha előtte pici olajon megpirítod és utána hűtöd ki, hogy ne legyen túl puha és ne tocsogjon a zsírban. :)
2010. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs a fenéket. Tanuljuk már meg, hogy a mellékhatás és hatás ugyanaz, csak éppen egyik nekünk hasznos másik nem. Nincs olyan, hogy valami hat, és akkor nincs mellékhatása, meg nem lehet túladagolni!


Bármely hagymaféle nagy mennyiségű fogyasztása pl hemolítikus anémiát okoz.

2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fokhagyma egyik legfőbb hatása a vérnyomás csökkentés. Tehát, ha alacsony a vérnyomásod, vagy normális, de sokat eszel, akkor leesik, rosszul leszel tőle. Ergo: óvatosan. Nagyon egészséges, de én az alacsony vérnyomásommal nem ehetek egy fokhagymás pirítóst, lángost (tejföllel is):(
2010. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fokhagyma nagyon egészséges,de valkóban vérnyomáscsökkentő hatása van. Ezért nem szabad egyszerre túl sokat enni belőle.
2010. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy elemi dolog hogy bármit túlzásba viszel az káros!
2010. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon alacsony a vérnyomásom de semmi bajom a fokhagymától, pedig elég sokat eszek.
2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat fogyasztasz belőle, akkor hagymaszagod lesz.
2010. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem amm a hagymával van 1 történetem elmeséljem???? na jó elmesélem az volt régen a mamámnál voltunk és mindig raktak ki hagymát lógni csak úgy a levegőbe ... és a mamámék nagyon betegek vpoltak mindig és a szomszédja meg egyszre sem vollt beteg ... a mamámék elmentek orvoshoz hogy mi lehet -ez azt mondta az orvos hogy akasszanak a házba valamire hagymát ... oké kiakasztották. a szomszéd is kiakasztotta oké 1 hát eltelt és mentem megnzni hogy mi történt a hagymával... hát a mamáméké szó szerint fekete volt a szomszédé meg fehér ... nagyon megiyledtek!
2010. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!