Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mikor ittál először kávét, és...

Mikor ittál először kávét, és mióta iszod?

Figyelt kérdés
14, és most május óta iszom (24)
2010. nov. 17. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először olyan 13 éves koromban kóstoltam meg a kávét.

Anyukám kávéjába mártogattam a kockacukrot!:)

Olyan 16-17 éves koromban szoktam rá igazán a kávéra. Volt egy olyan időszak az életemben, amikor naponta 3-4 kávét is ittam.

Idén januárban leszokta róla, majd valamelyik nap megkívántam egyet és most újra függő lettem!:):O

2010. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi ez lemaradt: Most 20 éves vagyok :)
2010. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

20 éve ittam az első kávét és 15 éve az utolsót.

Ha már csak a kávé indít be ,akkor elég nagy a baj:)

Pótcselekvésekre , sajnos nincs időm.

2010. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13 éves lehettem,és most 16 évesen teljesen rászoktam.
2010. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

sztem 8 évesen ittam először kávét, néha néha egyet egyet, volt idő 15-18 évesen kb hogy napi 1-2 kávé rendszeres volt.

de erre nem lehet rászokni szerintem, én általában az ize miatt iszom :)


most is van olyan nap hogy megiszok 1 max 2 őt, de van hogy nem, egy jó ebéd után a valaki főz egy jó fajtát és megérzem az illatát, akkor megkívánom, most 21 vagyok.


ráadásul bebizonyították hogy egészséges! napi 2 max 3 kávé kifejezetten egészséges. májvédő hatása van, gyorsítja az anyagcserét. sportolóknak kifejezetten ajánlott!!! nagyobb teljesítőképesség mellett kisebb izomláz jelentkezik.

2010. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 12 éves koromban egy vendégségben. Azóta is iszom kávét, de nem lettem függő és nagyfogyasztó sem. Én nem a hatása, hanem egyszerűen az íze miatt iszom. Beérem napi egy, vagy két szimplának megfelelő mennyiséggel, de az legyen jó minőségű. Ha pedig nem jutok hozzá, azt is könnyen kibirom.
2010. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én az íze és az illata miatt iszom, nem azért, mert felpörget. És nem mindennap, csak néha. Én különben is teás vagyok inkább.

És kávéból csak a főzöttet iszom meg, ezek a mindenféle poros kávék nem tetszenek.

2010. nov. 17. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem erős szívdobogásom lesz a kávétól, kávé tartalmú italoktól. Ezért nem iszom egyáltalán. Teát iszom helyette, erőset, üresen.
2010. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21 évesen ittam az elsőt, most 36 vagyok. Az ízét szeretem, úgyhogy koffeinmentes is jöhet, csak jó minőségű legyen, pl Omnia, de még jobb az Illy.
2010. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hú akkor én korán kezdtem. Már ovis koromban adtak a szüleim kávéba mártott kockacukrot, na nem naponta, nagyon szerettem.

Olyan 12 éves koromtól kábé rendszeresen kávézom, néha csak egyet naponta, máskor négyet, máskor hetekig egyet sem. Most vagyok 29.

2010. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!