Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc alkoholos italod?

Mi a kedvenc alkoholos italod?

Figyelt kérdés

jún. 5. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Jelenleg a Martini Fiero. DE amúgy van több is: Garrone Cherry, Bailey's, a mindenféle krémlikőrök. Én inkább az édes italokat szeretem, az erősebbeket (pálinka, vodka, rum, stb.) nem igazán. Rumot max. kólával, esetleg koktélokba jöhet (ez igaz a többi erősebb italra is).
jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
A jó minőségű pálinka és a fehérbor. De egy jó gin tonic vagy mojito is bármikor lecsúszik.
jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
cserkov cserszegi fűszeres
jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az újfajta Dreher Citrus nagyon bejött:)
jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Sima Unicum, illetve az Unicum Riserva.
jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Belga meggyes sör.
jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 MTamas2 ***** válasza:
93%
Dreher.
jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Jobbféle világos sörök (Reinheitsgebot!) kivéve kőbányai termékek (elvből), és a pálinka (kivéve körte, barack, törköly). Kedvencek a birs és a bodza.
jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Amin nem érezni az alkoholt. Pl Piña Colada vagy Tokaji Aszú.
jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Metaxa gyömbérrel, vodka almával vagy bodzával, pezsgő-gyümölcs koktél félék. Végülis ami long drink és végigéget amit le kell húzni. Kivétel a tequila,mert az poén.
jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:

Drinkmaster szódagéphez patront töltenek valahol?

Nem alkalmas hozza a Sodastream. Kösz.

Mennyire lenne igény olyan lángos árusítására, amire tejföl helyett skyr kerül?

Természetesen felár mellett. Aki nem tudná: ez egy izlandi sajtféle, ami azonban állagában a natúr joghurtra emlékeztet. Brutális a fehérjetartalma, 500 grammban van 55 g kb. Aldiban, Sparban kapni. Ugyan nem ugyanazt hozná, mint a tejföl, de rosszabb semmiképp...

Preferáljátok a boltokban kapható bio-élelmiszereket a nem-bioval szemben, az ára ellenére is?

Valóban bio élelmiszerek ezek? Pl egy kígyóuborka ami bio, 7-8 száz Ft. Egy sima uborka 300 Ft.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!