Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy van éti csiga a...

Igaz, hogy van éti csiga a májkrémben?

Figyelt kérdés

Nos,ezt egy olyan ismerősömtől hallottam,akinek élelmiszer tartósító végzettsége is van.Azt mondta,a konzerv májkrémbe éti csigát is kevernek,állagjavítónak.Hát,ez elég érdekes és kissé hihetetlen.Kíváncsi vagyok,igaz lehet-e?

Nem merném állítani,hogy hülyeséget beszélt,mert egy szakács ismerősöm a húspogácsáról állította,hogy ha tudnám,miből készül,nem enném meg.De végül is nem részletezte.

Én megeszem ezeket az ételeket,függetlenül attól,mi lehet benne.De érdekelne azért...


2010. nov. 24. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakács ismerősödnek igaza van, jobb ha nem tudod mi van ezekben.Nem éti csiga az tuti, de minden más állagjavító, olyan húsrészek, amiket már a kutyának sem mernek odaadni, na abból van a párizsi és a májkrém is.
2010. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is el hiszem, lehetséges.


Tudod mennyi bogár van pl a Kólában? egyetemen tanultuk:S:S

2010. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az éticsiga drága dolog ahhoz, hogy beletegyék!

Minden van benne, és a máj a legkevesebb!

2010. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kevernék az éti csigát az 50 ftos májkémbe,mikor más országok jó pénzért veszik meg tőlünk.. ezért nem tartom valószinünek.

Inkább vágóhidi hulladékok,nyesedékek,szója,viz,állomyjavitók,izfokozok,szinezékek. Meg ami a gyártás során belekerül,taknyos zsebkendők,egérszar és ki tudja még mi:) Egy kis bónusz,és ingyen is van..:D

2010. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudom, viszont pl a piros ételfestéket vörös tetüből csinálnak.
2010. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát valószínű,nem enném meg ezeket az ételeket,ha tudnám,mi van benne.

Vörös tetű?Inkább azt is kihagynám.

Én azért tartom kicsit hihetetlennek,hogy éti csiga lenne a májkrémben,mert az állítólag nagyon drága.Ha mégis van benne csiga,akkor az valószínű,nem éti,hanem más fajta lehet talán.

2010. nov. 26. 06:53
 7/7 anonim válasza:
Van benne májkrém, van a családban élelmiszerménök és tény. Az éti csiga meg annyira nem drága, hogy olyan jó pénzért vennék meg.
2013. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!