Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tescos...

Mi a véleményetek a Tescos Pangasius most akciós halfiléről? Én meg vagyok győződve róla, hogy az nem is tengeri halfilé!

Figyelt kérdés

Szombaton vásároltam, és rántott halfilét készítettem belőle. Annyira zsíros volt, amennyire egy tengeri halfilé szerintem nem lehetne, és az íze is inkább egy tóban élő pontyra emlékeztetett. Szerintem ez átverés!

Nem is tengeri halfilét árulnak! A kutya ette meg! Senkinek nem kellett!

Én imádom a tengeri halfiléket. tudom hogy sokféle létezik, de hogy ez nincs köztük, az ziher!


2010. nov. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudtad! Ez nem tengeri hal. Ez egy ázsiai harcsaféle, amit tavakban tenyésztenek a Távol-keleti országokban.
2010. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

az a véleményem hogy mikor kinyitottam az élelmiszerboltomat és eljött hozzéánk a köjál,és a Megyei Mezőgazgatási Szakigazgatási Hivatal hatósági állatorvosa,Pest megyének,azt mondta meg ne próbáljunk venni uilyen áruházakban Hentes árut mert borzalom ami ott van.Hozzátette:a nap 24 órájában ellenőrizne ott akkor se lenne elég,a sok gusztustalan hentes áru miatt.


akkor nyílt itt 2 db Tesco Expressz is

Na hát úgy is tettem

2010. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,és mint tudjuk a harcsa zsíros hal. Én szeretem a pangasiust. Ha nem ízlik,hogy ennyire zsíros,akkor csak simán hekket vegyél.
2010. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nincs tengeri hal íze. harcsapaprikásnak viszont

fölséges.

2010. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a meglepő, ha tengeri hal-íze lenne, ugyanis a hozzánk kerülő pangasius tavakban tenyésztett hal.


"...A cápaharcsa - vagy köznapi nyelvén pangasius - a harcsafélék családjába tartozik és Délkelet-Ázsiából származik. Erőteljes teste sötét szürkéskék, hasa ezüstös. Színárnyalatok különbözhetnek egymástól az életkoruk szerint: a kisebb példányok háta sötétebb szürke az idősebbekké pedig barnásabb. Kifejletten a szabadban elérheti a 130 cm-ert is és a 44 kg-ot.

Nagy mennyiségben kerül hazánkba is vietnámi tógazdaságokból fagyasztott állapotban. Közkedvelt fogyasztásra való hal lett belőle..., a balatoni halsütők új sztárhala."

2010. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
az a véleményem róla hogy inkább veszek dupla annyiért normális halat, de nem eszem a világ egyik legszennyezettebb folyójában tenyésztett "szemetet"..
2010. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor én valamit nagyon benéztem! Nincs is odaírva, hogy tengeri, csak az , hogy halfilé. Mondjuk tök átlátszó zacskóban árulják, mindenféle leírás nélkül.
2010. nov. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!