Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit főzzek a páromnak holnap?...

Mit főzzek a páromnak holnap? Vmi egyszerűt de finomat mondjatok pls még sose főztem semmit

Figyelt kérdés

Holnap jön hozzánk és nem lesznek itthon a szüleim és ő már 3x csinált nekem kaját :P Most már én is akarok neki! De még sose csináltam semmit, tényleg a melegszendvicsig jutottam max :D Mit csináljak neki? Vmi egyszerű de finom kaja kéne :S

17/F


2010. dec. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Paprikás krumpli

Salátafélék

Rántott hús

Baconos csirkemell sajtkéregben,ez nagyon könnyű!!!

Készen kapható dobozos rizs,csak forró vízbe tenni,sózni és 10-15 percig főzni ennyi.

2010. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jo amiket az elso irt, de szerintem a spagetti az, amit nem tudsz elorntani. Csak teszta, a szoszt meg megveszed.

Aztan kiserletezgess az elso valaszado altal irottakkal, de elsore, iknabb a spagetti.

2010. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nézegettem ezt a baconos csirkemellet sajttal ez tetszik végül is leírva nem tűnik olyan durvának de lehet tényleg nem ilyennel kellene kezdeni XD Lehet spagetti vagy sajtos makaróni lesz belőle akkor
2010. dec. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!