Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan poharat...

Hol tudnék olyan poharat venni, amire rá van gravírozva? Vagy olcsón gravíroztatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék két boros poharat gravíroztatni, anyu és apu névvel. Lehet ilyet valahol venni?


Köszönöm a választ


Bp-i lakos vagyok


2010. dec. 18. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Veszel borospoharat, elmész egy Gravírexpresszbe, és megcsináltatod :)


Ez a legegyszerűbb, (mondjuk nem éppen olcsó) de az lesz a poháron, amit csak szeretnél :)

2010. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, épp azért kérdezem, mert nem olcsó. :(
2010. dec. 18. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan üvegeshez kell vinned, ahol csinálnak homokfúvást.Ugyanis így készülnek ezek. A kívánt részt, ami sima marad le szokták matricával fedni és a többi, ami homokot kap, az lesz ,matt. Így keresd a googleben, hogy üveg homokfúvás, üveg gravírozás.
2010. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Boccs az off-ért, de mennyi az a nem olcsó?

A homokfúvásos más, mint a gravírozás; gravírozni felénk is szoktak, de azt egy kis szerszámmal csinálják, amin olyan van, mint kb. egy fúróhegy.

2010. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2200 maga a gravírozás. Nem tartom olcsónak, mert csak három betűt szeretnék a pohárra tenni.

De lehet nem is sok, csak én találom annak?

2010. dec. 20. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Itt borospalackra gravírozott rajz 300 Ft/db. Igaz, ez Borsod és kisváros.
2010. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok. :( De hát karácsonyig már nem sok időm van...
2010. dec. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!