Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy a cukorba...

Lehetséges az, hogy a cukorba tesznek valami ízfokozót? Most vettem a Corában és úgy érzem, mintha édesítőszer lenne benne.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, biztos megéri nekik egy drágább szart belekeverni...ha nejlontasakost vettél, akkor annak a bűzét érzed rajta, ha papírtasakost, akkor meg a raklap volt benejlonozva és az alá pállott be a cukor
2010. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van élelmiszervegyész vizsgám. Ízre érzel valamit vagy szagra? Milyen cukor ez? Ha répacukor akkor miért tennének bele édesítőt ahogy jól írták elöttem az drága.Ha szőlőcukor akkor szoktak bele édességfokozót mert a glükóz gyengén édes. Ha nem teljesen tisztított akkor van mellékíze és szaga is van a benne hagyott szervesanyagoktól.
2010. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a Cora saját márkás terméke Winny. Olyan ízt érzek, mint amikor édesítővel ízesített üdítőt innék. Utána még sokáig érzem az ízét. Most felbontottam egy Koronás kristálycukrot is és annak nem ilyen az íze.
2010. dec. 19. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy fantázianévvel nem tudok mit kezdeni. Mellesleg kötelező ráírni milyen esetleges adalékot tartalmaz.Pld asztal só E536-ot tartalmaz arról tudom hogy csomósodásgátló van benne 20mg/kg mennyiségben.
2010. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És a cukrok íze attól is függ hogy mennyire van letisztítva, a max tisztítottnak sima az íze ha hagytak benne maradványt sárgás meg barnás annak nyilván van mellékíze.Minél tovább tisztítják a cukrot annál többe kerül.És van szándékosan ízesített cukor.Meg kell nézni a csomagoláson mi van jelezve.
2010. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!