Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Antialkoholisták! Isztok...

Antialkoholisták! Isztok Szilveszterkor pezsgőt?

Figyelt kérdés

Idén először láttam alkoholmentes pezsgőt a boltokban... Mármint nem gyerekpezsgőt, hanem normálisat, csak alkoholmenteset.

Mondjuk lehet, hogy ez nem újdonság, csak eddig én nem vettem észre, mivel nem is kerestem ilyesmit...


2011. jan. 1. 04:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
naná mint a szél, bár én alkoholista vagyok:D.
2011. jan. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Már vagy 10-12 éve alkoholmentes pezsgővel koccintunk, korábban pedig mindig kölyökpezsgőt ittunk. Idén Törley alkoholmenteset vettünk. AZért ez már komolyabb, mint a kölyökpezsgő :=)

BUÉK!

2011. jan. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Mivel alapjáraton nem szeretem semmilyen alkohol ízét sem hatását, ezért Szilveszterkor is csak akkor iszom, ha társaságban vagyok és koccintani kell... :)
2011. jan. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok teljesen antialkoholista, de egy korty piát nem ittam, csak vizet.
2011. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden évben veszek egy üveg pezsgőt, de nem bontjuk fel. Az idén nem vettem, viszont úgy gondoltam, hogy koccintsunk egyet, ugyhogy 1 üveggel ritkítottuk a készletet. /persze 3/4 része még megvan/ ha egy héten belül nem jön vendég aki megigya,kiöntjük.
2011. jan. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok antialkoholista, de mivel utálom a piák ízét (csak a hatásukért iszom őket, ha iszom), kölyökpezsgőt ittam, mivel itthon szilvesztereztem a családdal! 20/L
2011. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem ittam, ha egész évben utálom az ízét, miért pont a szilveszter lenne kivétel? :)

Ha iszom is, akkor a hatásáért/társaság kedvéért, de ebből már kinőttem. Kölyökpezsit ittam, az finom. :D

2011. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%os:nehogy kiöntsd,küldd el nekem:)fizetem a postát:)
2011. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen alkoholmentes rendes pezsgő már évek óta van,én tavaly úgy gondoltam kipróbálom mivel fellépésen leszek és nem tudni kell e még vezetnem úgyhogy inkább azt választottam!Itthon volt egy üveggel,de mint kiderül ahol felléptünk ott is volt ugyanaz a fajta,de szerintem borzalmas!!!

Az itthonival nem tudom i lett lehet hogy valaki megitta,de nem találom,de lehet hogy valahol még megvan,komolyan ha az a pénz most a kaszában lenne annyival gazdagabb lennék,csak pénzkidobás volt!!!

2011. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a koccintást is hülyeségnek tartom.

Az alkohol jelképe.

2014. okt. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!