Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milka szaloncukor; hol az...

Milka szaloncukor; hol az embléma a marcipánosról?

Figyelt kérdés
Vettünk párféle Milka szaloncukrot. Mindnek a tetején Ott van a csokiba nyomva a Milka felirat, de a marcipánosén nincs. Azt esetleg nem is ők gyártják, csak forgalmazzák? Lehet pihent a kérdés, de elgondolkodtam rajta, mert nagyon finom benne a marcipán..
2011. jan. 1. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most megnéztem én is, tényleg nincs rajta, de kicsit más alakja is van, mint a többi Milkásnak. Mindenesetre fini :)

21/N

2011. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, az alakja is más...

Fura, én is 21 éves lány vagyok :D Milyenjeitek vannak még? Mi vettünk olyan csokiporosat, ami táblás csokiban is van és feketeerdőset. Azok is nagyon finomak.

2011. jan. 1. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok :)

Mi olyat vettünk, amelyikben mindegyik íz benne volt, a Tescoban lehetett kapni, ilyen nagy dobozban.

Abban volt a csokiözön (az isteni finom), marcipán, mogyorós, joghurtos, feketeerdős, meg egy olyan, aminek ostyadarab szerűségek vannak a töltelékek közt.

Plusz még egy doboz feketeerdőset, mert azt imádjuk a legjobban, de abból már novemberben elfogyott egy doboz.

2011. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!