Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csokifüggők mennyit esztek...

Csokifüggők mennyit esztek meg egy nap? Hogy lehetne leszokni róla?

Figyelt kérdés
1 éve még utáltam a csokit, ma meg már rosszul vagyok ha egy napig nem ehetek. Egyfolytában kívánom...
2011. jan. 3. 20:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
én is igy vagyok vele egy nap 1 vagy 2 tábla csokit vagy néha 3 táblával eszek nem tudom hogy kéne leszokni róla én is szeretnék de nem megy!!
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
fejben dől el
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekem sem megy, nem telik el úgy nap, hogy ne ennék édességet. Még jó, hogy szerencsés alkat vagyok és nem hízok el. Ha meg feljön 1-2 kg irány az edzőterem.

26/L

2011. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Én az újévi elhatározásomba beleraktam, hogy SOHA többé nem eszem egy szelet csokit sem, és ha ezen múlik a boldogságom, akkor reménytelenül elbaszott ember vagyok... és voilá ez már a 3. napom csoki nélkül:DD
2011. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
egyébként meg simán lement néha a napi 3 tábla.
2011. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3 tábla(általában milka)egy nap!
2011. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Napi 3 tábla??!! Szerencsések vagytok hogy anyagilag megtehetitek, ha azt nézem hogy nálunk egy tábla kb. 260 FT körül van... az 780 ft CSAK csokira, amiből vehetnétek 10 db zsemlét, 2 l tejet, felvágottat is...


Csoki/édességfüggő (kvázi cukorfüggő) voltam... duci csaj voltam múlt évben ilyenkor (68 kg), de elhatároztam lefogyok! 13 kgot leadtam 7 hónap alatt, azóta is tartom ezt a súlyt, úgy hogy eszem édességet de heti max 2-szer (inkább csak egyszer akkor se magamtól csak ha elmegyek haverokkal városba vagy szülinapozás, ilyesmi van. karácsonykor kb. ha 10 szalont megettem összesen, meg ettem pár szelet beiglit meg másik sütit de ennyi.) teljesen leszoktam a csokiról, cukorról mert megértettem ha ismét cukorfüggő leszek, akkor visszahízhatok - márpedig azt nem akarom.

Fokozatosan csökkentettem: míg minden nap ettem csokit amíg kövér voltam, elkezdtem diéta alatt heti 3-4 alkalomra csökkenteni, aztán 2 hónap után csökkentettem ezt heti 2 alkalomra. Volt olyan időszak (asszem 1,5 hónap) mikor SEMMI édességet nem ettem. (még anyu szülinapi tortájából se... )

2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

20:58. Jó neked =) de a napi 3 táblába gondolj bele... egy tábla 530-560 kcal között van! Ha napi 3 tábla lemegy, az 3*530 kcal = 1590 kcal... tudod te ez mennyi? egy egészséges nőnek 1800-2000 kcalt kell enni... és akkor hol van a vacsi, ebéd, reggeli még? Kérdem ezektől a 3 táblásoktól, nem vagytok túlsúlyosak?

Ennek a sok cukornak káros egészségügyi hatásai lehetnek...

2011. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

21:05 ös vagyok!Nem érzem magam túlsulyosnak.Nem vagyok vékony,sosem voltam de mivel edzek így tartom a sulyom.

165cm/65kg. Lehetnék keveseb is,de imádok enni.Inkább vagyok 65 és ehetek mindent mindhogy pár kilo miatt lemondjak a jórol.Amúgy igy is tudok fogyni ha akarok,mert verseny miatt van h lejjebb megyek pár kilot.

2011. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

21.05: jó hogy mozogsz, fontos a sport! és ha mondjuk egy kis szelet sütit ennél egy nap/1 szelet csokit (150-200 kcal) akkor megérteném =) mert egy edzéssel simán el lehet égetni 200 kcalt, na de 3 tábla??!! 1590 kcalt nem égetsz el semmiféle edzéssel egy nap...

másrészről ez nem JÓ. Egy kis szelet süti JÓ a testnek, a szerotonin, boldogsághormonok miatt. de 3 tábla? ez túlzás... ez már nem a boldogsághormonokról szól, hanem a töménytelen cukorról, és zsírról is :( az egészséged teszed így tönkre, hiába sportolsz.

2011. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!