Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy kisvárosi cukrászdában...

Egy kisvárosi cukrászdában nem lehet normális (finom) tortát venni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 16 szeletes feketeerdő tortát, 3300Ft volt. De csalódás lett, mert nagyon érződik rajta hogy a piskóta nem friss, és a tejszínhab is silány. De még a külseje sem a standard kinézet. Nem igaz hogy nem lehetett volna egy friss piskótát sütni legalább. Meggy legalább van benne, de a likőrnek nyoma sincs. Vagy ennyi pénzért örüljek hogy ilyet is kaptam?
2011. jan. 7. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Èn vissza vinném és megkóstóltatnám velük!
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
felénk min. 5000 egy egyszerű torta úgyh nem volt drága érte. az én szülinapi tortám 10000ft volt ugy h kb tjszinhabból és piskotából állt. jah és egy kis disz volt rajta marcipánból
2011. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább kértek volna egy ezressel többet érte. Ezek után kíváncsiságból venni fogok egy tescosat lehet jobb lesz:)
2011. jan. 7. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sütni szoktam, az mindig jól sikerül:) Nálunk van egy kis házias jellegű cukrászda, tortát még nem vettem, de a sütik nagyon finomak. és baráti árak vannak.
2011. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kisvárosi cukrászdában ettem már olyan tortaszeletet, hogy visszasétáltam a pulthoz még egyért...:) üzlete válogatja...
2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt három cukrászda is van, és a legfelkapottabbnál rendeltem.
2011. jan. 7. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly, kerek születésnapomra rendelt a férjem egy elég híres cukrászdából egy kisebb csokitortát, horroráron, gondolván, hogy legalább a saját születésnapomon ne kelljen sütnöm. Na, kökemény, száraz kétszersült állagú piskótába kent fakó és ízetlen krémet kaptunk. Azóta a lábunkat sem tesszük be oda.


Kedves Kérdező, ha már multinál vennél tortát, akkor az Auchanosat ajánlom, előtte tudsz venni a kiskiszerelésben 1-2 szeletet és ha ízlik, akkor veszed meg a nagy tortát, de hát az is töredéke egy cukrászdainak, ellenben szerintünk legalább olyan szép és finom. Valamelyik nap a budaörsi auchanban ámultunk, olyan szépen díszített torták voltak és egészen különleges ízekben (tojáslikőrös, stb.) is. Már sokszor vettünk az auchanban tortát és még sosem csalódtunk.

2011. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos auchan nagyon messze van hozzánk, csak a tesco és lidl elérehtő. Viszont a tesco-ban is szokott külön szelet lenni, 2db egy dobozban.
2011. jan. 7. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Azert meg ne ird le oket, inkabb menj be, higgadtan megbeszelni veluk, hatha valami felreertes tortent, elcsereltek a tegnapi piskotat, akarmi.


Ha eloszor fordul elo, es mas sem panaszkodott, akkor en meg adnek egy eselyt nekik, barki tevedhet.


En mar vettem Tescos tortat, az oroszkrem torta volt. Nem eszek edesseget, de azt megkostoltam, nekem nagyon izlett, habar nincs vizsonyitasi alapom.


Az, hogy olcso volt e vagy sem jelen esetben lenyegtelen. A cukraszda kinal egy szolgaltatast es te megrendelted. Elvarhatod, hogy minden igyekezetukkel teljesitsek.


20/L

2011. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn úgy csinálom,hogy a cukrászda alkalmazottjától rendelem maszekba,otthon.Nagyon fini és nem cseszi tele vajjal.Mondjuk én ismerem régóta.
2011. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!