Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A banánt melyik végén kell...

A banánt melyik végén kell felnyitni?

Figyelt kérdés

A; Amelyik hosszúkás

B; Amelyik rövid


2011. jan. 14. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
A- komoly kérdés ?? :O XD
2011. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Halál komoly.A pancserok annál a végénél nyitják,ahol a fürtre van nőve. De a profik(nézd meg majd egyszer,hogy a majmok hogy csinálják!)a másik végén.És a legvégén azt a kis micsodát ki kell venni,mert az nem a gyümölcs része,hanem a héjáé!
2011. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretek pancser lenni, nem fogom belevájni a körmöm, hogy kinyíljon, de tudod....ennyi erővel el is vághatom egy késsel középen, és kikaparhatom a banánt, és ha magos kiköpöm az apró magokat h ne legyek pancse r xD
2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
én a közepén szoktam kettéharapni.
2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
én addig tekerem amíg ki nem préselődik belőle valami
2011. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

én is a hosszúkás végén szoktam.

tudod ki a g*ci fogja a körmét belevájni ama végébe.

2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
énis a rövid végénél szoktam, simán metszőfogakkal ki lehet ott nyitni. És akkor a végét könnyebb megenni, mert a hosszúkás részénél tudod fogni. Mindenkinek ajánlani tudom aki olyan hülye hogy a hosszúkás végénél nyitja fel, meglátjátok, teljesen más perspektívából fogjátok látni a világot eztán!
2011. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Én is az utolsóval értek egyet -.- most ha a kis részénél kinyitod, már miért kéne belevájni amúgy a körmödet?:D lelehet azt ugyanúgy szedni mintha a másik oldalánál szednéd le. Az aljánál se vágod bele a körmöd -.-nem?
2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
A helyes válasz a B. A hosszúkás végénél sokkal nehezebb kinyitni, tekergetni kell össze-vissza azt a bigyót, amíg leszakad. A rövid végénél egy ügyes rántás és már nyitva is van.
2011. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
nem kell azt tekergetni,simán megtöröd oszt csókolom.
2011. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!