Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egymással össze nem...

Milyen egymással össze nem illő ételeket szoktál enni, vagy ismersz ilyen embert?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Tojássárgája kakaóporral
2011. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Én is mindenhez tejfölt eszem, mint az egyik válaszoló. Pl. virslihez nálam alap hogy tejfölt eszem, és nem ketchupot. Meg szendvicsbe is szoktam tenni.


Az egyik barátnőm a pick füstölt ízű párizsit eszi mézzel, egy másik barátnőm pedig a zsíros kenyérre lekvárt is ken, arra meg paprikát tesz, és úgy eszi.


Ja, még eszembe jutott valami, csak ezt már olyan régóta eszem, hogy nem is gondoltam, hogy különös lehet, de általában ezt eszem vacsira: szelet kenyér megvajazva, rá egy kanál tejföl, arra egy kis pizzaszósz, ezt jól összedolgozom és elkenem a kenyéren, erre rá egy szelet párizsi, fél percre berakom a mikróba, és nyammm :)

2011. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
sajtos tejfölös rántotta :D de ha paprika van benne akkor nem annyira jó sztem de úgy is megeszem. meg ketchup-s zsíros kenyér.
2011. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
zsíroskenyér + rá cukor
2011. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
sülthús puncsfagyival. hmm nyami :) :D
2011. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
anyósomék a sült húshoz befőttet (édeset)
2011. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a kacsát almás-boros-áfonyás szósszal készítem. Először minden vendég meglepődött, aztán jött a: "megadnád a receptet?" :)


Nagybátyám a bablevest savanyú káposztával eszi, egy barátnőm pedig ecettel. De lehet ez csak nekem szokatlan. :)

2011. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!