Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc gyümölcsöd, és...

Mi a kedvenc gyümölcsöd, és melyik az, amit ki nem állhatsz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: eper, barack, szőlő, mandarin, banán, cseresznye, dinnye, licsi, alma(határeset)

Nem szeretem: kivi, ananász, málna

2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: meggy (ezt gyakorlatilag minden formában szeretem, a többinél vagy aszalva nem jó, vagy joghurtban, vagy süteményben...)

Nem szeretem: ananász (ezt meg semmilyen formában nem bírom megenni)

2011. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

amit eddig ettem mindet szeretem! :D a lista alján a banán meg a grépfruit van talán

már alig várom hogy érjen a cseresznye a fánkon O_O :D

2011. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen gyümölcsöt nem szeretek az a sárgadinnye.

Imádom a banánt, epret, málnát, cseresznyét, görögdinnyét. De szeretem még a körtét, narancsot, de minden más gyümölcsöt is megeszek frissen és befőtt formában is. Az asztalt ságabarack nagyon finom.

2011. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem az eper, málna, szeder, banán, szőlő. Amiért nem ugrálok az a körte, alma, ananász, őszibarack, és a dinnyék.
2011. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
minden gyümit szeretek, de jelen pillanatban a pomalo a kedvencem. viszont se a görög, se a sárgadinnyét nem bírom megenni.
2011. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: málna.

Kevésbé szeretem: alma

2011. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a grapefruit-ot az íze miatt, nekem nagyon keserű-savanyú.

Amúgy mindenféle gyümölcsöt megeszek. Régen a sárgadinnyét nem szerettem, de mióta termesztjük, megeszem, de csakis jéghidegen.

2011. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez a topik csak arra jó, hogy zöld kezet kapjatok, de azért megéri, nem? :D
2011. jan. 19. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
hm, de .. meg látjuk mennyire különbözőek az ízlések :D én pl verekedni tudok tesómmal az ananászért, más meg nem szereti :D
2011. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!