Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz hogy betiltották a...

Igaz hogy betiltották a Coca-Colát Amerikában, mert nekem a Term. Ism. Tanárom azt mondta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz...
2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tiltottak be. Az hogy nagyon de nagyon egeszsegtelen, az teny, es gondolom azert nem akarja hogy igyatok. Ha beleontesz egy liter kolat a WC be, szebb lesz mintha kisavaztad volna. Azt hiszem ez mindent elmond. En evente talan egy uveggel iszom meg, ha eppen megkivanom, de amugy nem vagyok onmagam ellensege, ugyhogy nem tartozik a kedvenc italaim koze. Hohes C tobbet er.
2011. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
na majd pont amerikába tiltják be :D ha betiltanák akkor is inkább európában :D de nem igaz, nincs betiltva.
2011. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem ,csak a coca kivonatot iktatták ki belőle .De azt is már sok-sok évvel ezelőtt. Mi mindent taníthat még egy ilyen tanár? :D
2011. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Hogy tiltották volna már be? :D Ráadásul pont a Coca-Cola hazájában? :D

De amúgy aki mond valamit ennyire biztosra, az miért nem néz utána? Vagy olyan típus, akinek a biztos információforrás az, hogy "a nagyanyám barátnőjének az unokájának a fizikatanárának a volt takarítónőjének a régi élettársának a kedvenc bolti eladója azt hallotta, hogy az anyjának a régi szerelmének a kutyasétáltatós társának a a szomszédjának a harmadunokatestvérének az általános iskolai osztálytársa azt mondta, hogy..."?

2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszereket nem szokás "betiltani" csak kivonni a forgalomból. De amúgy ha Amerikában kivonták volna, akkor azért arról már hallottunk volna szerintem. Különben is, ez a "nemzeti italuk" úgyszólván.
2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaban elek, garantalhatom, hogy nem tiltottak be, elobb jottem haza a walmartbol, volt coca cola:D A costco-ban egy ideig nem volt, de ott is azert tiltottak ki, mert nem tudtak versenyepes aron arulni, de szerintem mar megint van, nem vagyok benne biztos, oda nem jarok:D
2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Kolibri71 válasza:
40%
A rostos üdítőket sem ajánlom, mert a papírgyártás melléktermékéből készítik bele a megtévesztésig az eredetihez hasonló rostokat.
2011. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Most jöttem haza onnan és garantálom, hogy nem tiltották be... sajnos.
2011. jan. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 ben carter válasza:
A Coca-Cola Amerikából indult,szóval ha ott is tiltanák be,akkor egy nemzeti kincset tennének tönkre :P A Coca-Cola egészségtelen ugyan,viszont okuk nincs a betiltására...
2011. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!