Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol és milyen hideg élelmiszer...

Hol és milyen hideg élelmiszert vásároljak?

Figyelt kérdés
Most költöztem albérletbe, és sajnos nincsen még tűzhelyem sem edényeim sajnos.... Hideg kaját kell mostanság ennünk de elég drága minden és azon tanakodok hogy hogyan vásároljak úgy hogy spóroljak is és változatos is legyen az étkezésünk.
2011. jan. 28. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék a helyedben egy villanyrezsót+1db 3 literes fazekat, 10E alatt kijön(Tesco), mert akkor is olcsóbban és egészségesen jössz ki belőle. Ha hideg kaja, akkor pedig Lidl-be menj és vegyél gyümit, zöldéségeket is.
2011. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikrótok sincs?Ahhoz van pár jó recept a google-ben.

Vagy fizessetek be valahova ebédet...

Különben meg majdnem minden boltban van olyan élelmiszer,ami olcsó,általában a saját márkás étel az olcsóbb.

2011. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt 9E-ért már kapsz indukciós főzőt, amin nagyon gyorsan felforr minden.
2011. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Járj el étterembe menüt enni. Nézz körül a környékeden, biztos lesz ahol olcsóbb és akkor ha nem is minden nap, de minden másnap tudsz meleget enni.
2011. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
vannak kifőzdék kicsi városokban is.Pl nálunk 180 Ft ért eszel egy levest.
2011. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Reggelire vacsira miket szoktatok enni? Mikróm van de igyekszem sűrgősen beszerezni valami főző alkalmatosságot..
2011. jan. 28. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Reggeli vagy vacsi,esetleg melegszendvics,virsli,zöldség,piritós,hot dog.Már ha ilyenek vannak,hogy melegszenya,piritós sütő ...Amint lesz rezsó,akkor bundáskenyér,hamburges sült krumplival...
2011. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem felejtsd el a hideg kajákat!drága és meglehetősen egészségtelen

veszel rezsót+pár lábast ahogy előttem írták és azt főzöl amit akarsz, ott már spórolhatsz

vagy kifőzde

2011. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézegezsd az ujságokat olyan boltokét ami van aközeledbe.

Pl.Lidl elég olcso ott is most van leárazva turo 150 ért(akár körözöttnek,ha lesz rezso túróstésztának).Le van árazva a csirkemell szalámi 109 ft.De a sparba is van sajtos párizsi sága 129 asszem 10 deka de van az a saga csomagolt párizsi is spar tesco is 100 ftért és finom.Le van árazva a sparba a zala felvágott az kb 100 alat van 10 deka.HA nem esztek meg egy kenyeret vegyél pár zsemlét,lehet olcsobban kijön.Mindig érdemes nézni az akciokat mert nagyn sokat lehet vele sporolni.Most vettem a lidl ben egyik nap egy százasért kigyoubit,meg annyi volt a citrom is.Valakit kérdezz meg nincs e kölcsön olyan kis főzőlapja,alapvető dolgokat megtudsz csinálni rajta,akár összedobsz egy fözeléket egy tésztát fözöl stb.

Nem szégyen kérni egy ismeröstöl lábast vagy családtagtol.

Én biztos adnék a tesomnak amit tudnék.

2011. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a rezsón főztem már gombás szeletet,bolognai-t,tejfölös csirkepörit,paprikáskruplit.
2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!