Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szolnokiak, lehet nálunk...

Szolnokiak, lehet nálunk valahol durum lisztből készült kenyeret kapni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam sehol, pedig figyelek arra, hogy egészséges élelmiszereket vegyek.Durumlisztből Európában inkább csak száraztésztát készítenek.Amúgy egy magas fehérjetartalmú búzafajta, de szerintem nem ez a lényeg.Akár fogyókúra miatt, akár csak az egészséged megőrzése miatt kutakodsz a témában, én inkább a teljes kiőrlésű búzalisztből készült kenyeret ajánlom.Azt lehet kapni sok helyen.Arra figyelj, hogy minél több legyen a teljes kiőrlésű liszt benne, legjobb, ha 100%, vagyis egyáltalán nincs benne fehér liszt.Zacskós szeletelt kenyérben is van ilyen, a Ceres terméke: Toast tönkölybúza kenyér teljes kiőrlésű lisztből. nem olcsó, de egészséges.Persze legjobb, ha te magad sütöd...
2011. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :) de ilyen lisztet hol lehet kapni?

Az egészséges életmód miatt is, meg egyszer voltam ilyen élelmiszer allergia vizsgálaton és egyik gabonát sem fogyaszthatnám, így a tönkölyt sem. Sajnos :(

2011. febr. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!