Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tescoban hol találom a...

A tescoban hol találom a Karamalz nevü alkoholmentes sört? Az alkoholok felé van? Vagy az interspárban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Erre a boltban könnyebben tudnak válaszolni szerintem. De nyilván ott ahol a többi sör van. Különben enyhén kategóriát tévesztettél.
2009. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A Tescoban a söröknél van.

Szerintem nem tévesztettél kategóriát, amennyiben kismama vagy, vagy szoptatod a babádat: ilyen esetekben is ajánlják fogyasztani ezt a malátaitalt. :)

2009. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Na most az egy dolog, hogy valaki szoptat, és ezért alkoholmentes sört szeretne venni, de ettől még ennek a kérdésnek az étel-ital kategóriában lenne a helye, mert nem arra irányul a kérdés, hogy melyik alkoholmentes sör indítja be legjobban a tejtermelést, csak arra, hogy egy boltban hol lehet egy bizonyos márkát megtalálni. Csak ahogy észrevettem, sokan írnak ide olyan kérdést is, aminek konkrétan a gyerekhez nincs köze, csak megszokásból mindent itt kérdeznek meg.
2009. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A karamalz az alkoholmentes maláta ÜDITŐITAL és nem alk mentes sör,szóval szoptatós anyukák is ihatják,sőt kisgyerekek is!

Kérdezőnek:a sörök felé találod,én eddig 2 tescoban néztem-Kecskemét-de csak az egyikben volt.

Én simát vettem,nem citromosat,nekem izlik,csakhát 200 ft körüli 3 dl:D

2009. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sparban és az intersparban is kapható, sőt a plusban is láttam.180Ft.Ha a moremilk kapszula témába vág, meg a rántottleves, akkor ez is.:))))
2009. febr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ékes példája, amikor a kisgyerekes anyukák szellemileg beszűkülnek. Tisztelet a kivételnek persze.
2009. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia regen a 2X2 bt forgalmazta, naluk is biztos lehet kapni olcsobban.... (Budafoki ut kornyeken vannak)
2009. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!