Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A paradicsomos húsgombócot...

A paradicsomos húsgombócot meddig lehet hűtőben tárolni, és lefagyaszthatom e?

Figyelt kérdés
tegnap főztem ,sikerült nagy adagot csinálni,nem szeretném ha kárba veszne.köszi a válaszokat.
2011. febr. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd le, egy fél évig biztosan semmi baja sem lesz/ krumpli nélkül fagyaszd!/
2011. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a hűtőben 2-3 napig is eláll,ha lefagyasztod,akkor meg szerintem 1-1,5 hétnél tovább ne tarsd a fagyóban.

Amint kiveszed,tedd mikróba,hagy' melegedjen át jól.

20L

2011. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.akkor más le is fagyasztom.kis adagokban.vagyis ami egy nap alatt elfogy.:-)
2011. febr. 20. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:

én is tegnap töltöttpaprikát csináltam persze csak 5 paprikából a többi húsgombóc volt. így is lett egy kondérral egy kiló húból és 25 dkg rizsből.ami megmaradt ment a fagyóba, ahol akár több hónapig is pihenhet...,de nem marad sokáig ott...

szóval nyugodtan fagyaszd le, hónapokig eláll. lényeg, hogy ne gyorsan akard kiolvasztani, előző nap tedd sima hűtőbe, utána finoman átforralni, de inkább melegíteni.

üdv.

2011. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez pont az az étel, ami olyan,mint a töltött káposzta, kifejezettem nagy adagot, fagyasztásra csinálunk belőle. MIndig lefagyasztom és fél évig simán eláll. Kiveszed, hagyod kiengedni és a titok,hogy utána gázon forrald meg egy picit, így nem lesz vizes.
2011. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,megint csak okosabb lettem
2011. febr. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!