Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a receptje a kókuszos,...

Mi a receptje a kókuszos, stracsatellás és a kekszes görög joghurtnak?

Figyelt kérdés
ne olyan válaszokat írjatok mint pl.:kérd el zeusztól, stb.
2011. febr. 20. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

a receptúra minden gyártónak a saját üzleti titka.

ne várd, hogy bárki is leírja, mert üzleti titkot sért!

ehhez nem kell Zeusz, csak etika.

üdv-tejes-

2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél natúr joghurtot és tedd bele azt, amilyen ízűnek szeretnéd. Darált keksz pl. kókusz reszelék stb. A natúr joghurt + gyümölcs lekvár is sokkal finomabb, mint az elve ízesített joghurt.
2011. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzá tenném az első válaszolóéhoz, ha még valaki le is írná, hogy pontosan mit, hogyan, akkor sem tudnád összerakni, mert szerintem egyes hozzávalókat be sem tudnál szerezni. Szóval marad az, hogy natúr joghurtba bele rakod amilyen ízre vágysz.
2011. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de natúr joghurtból is jó zsírosat vegyél, mert az a görög joghurt titka hogy 3,5ös!
2011. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a cukros Danone sz@roknak semmi köze sincs a görög johurthoz, ez csak márkanév :-(


Akár az Aldiban is kapsz finom natúr görög joghurtot, én szoktam beletenni mézet,natúr kakaóport,vagy épp amit, a gyerekeim imádják !

2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!