Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem csípős már a csípősp...

Miért nem csípős már a csípőspaprikás Medve sajt?

Figyelt kérdés
Én mostanában lettem rá figyelmes, hogy már egyáltalán nem is csípős az íze, pedig emlékszem régen még egészen pikáns, enyhén csípős volt az íze! Nagyon sajnálom, mert régen ezért volt a kedvenc Medve sajtom. Miért kellett megváltoztatni az ízét, hogy a finnyásabb nyelvűek is megvegyék, és miért nem csak simán paprikás a neve, ha nem is csíp?!
2011. febr. 20. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igazad van, régebben egy kicsit sziszegős volt, most meg, mintha natúr lenne...

már a MEDVE sem az igazi:(((

2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én is pont pár hete figyeltem fel erre:) pedig az volt a kedvencem, még esetenként magában is ettem 1-2-t. gondolom az elején, amikor új termék volt nagyon ügyeltek a minőségre, de utána lejjebb adták, amikor már megismerték az emberek, mondván úgyis megveszik így is. egyébként én most a gyrosos medvét szeretem:)az nagyon finom, jó fűzeres is még egyelőre.
2011. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
95%
Már hozzászoktál, de hidd el nekem ugyanolyan csípős...
2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Már az újkrumpli sem a régi!
2011. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Biztos nem azért van mert hozzászoktam, ugyanis legalább egy fél éve nem ettem már, azóta ma vettem először és már az első falatnál föltünt. :(
2011. febr. 20. 19:16
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A többség puhapücs akar lenni, és magával rántaná a kisebbséget is szimpla irigységből.

A múltkor csípőspaprikát akartam venni. Nem a zöldséget, nem is a medvesajtot, hanem az őrleményt. 4-5 boltot végigjártam a környéken (CBA, Real és hasonlók), de mindben csak "csemege" és "édesnemes" volt. Lövésem sincs, hogy mi a különbség a kettő között, csak azt tudom, hogy mindkettő teljesen fölösleges. A paprika legyen csípős, nagyon csípős, iszonyatosan csípős vagy kibszottqrvanagyon csípős.

A zöldségesnél végül találtam, úgyhogy hozzá lehet jutni, de meg kell küzdeni érte. Aki nem küzd, annak az étrendjéből szépen kikerül. Arról nem is beszélve, hogy hol lehet találni tényleg csípős kolbászt. Erre én sem tudom a választ.

2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

100 %-ban egyet értek a kérdés föltevővel, meg az előttem szólóval is.

Azért lett ízetlen, amiért a 2 decis tejföl először 185 g-os, most már 175 g-os, és úgyis megveszed.

A normális paprika pénzbe kerül, mint mindenből a jó minőség, a paprikánál a minőség értékmérője a csípősség.

Ha normális paprikát akarsz enni, akkor magadnak kell, akár balkonládában, akár szabadföldi kiskertben, műtrágyázással palántából v. magból, gondoskodva nevelni, én így évente kb 2 kg hegyespirosat nevelek, mert szeretem, ha könnyem folyik tőle.

2011. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja A kolbászról annyit, h. igazán csípős nincs, ezért, ha ilyet akarsz állhatsz neki magad disznót hízlalni, vagy hasonló.

Ezért én utólag harapok hozzá a ha ritkán ehetően ütős hegyeserős- a zöld- forrásra bukkanok.

2011. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

CBA-ban lehet kapni "Temesvári csípős kolbászt"!


Ajánlom annak aki csípőset keres! Kifejezettem finom, és nagyon csípős!

Ja és nem utolsósorban nem is olyan drága.

2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 doboszoli ***** válasza:
100%

Igazi csípős kolbászt, ami a paprikától csíp, nem a borstól, pl.nálam lehet beszerezni.

Tartalma: sertéshús(lapocka és hasaszalonna), konyhasó, fűszerek. Sem "E", sem "A", sem pedig ízfokozó, mégis eláll tavaszig.

2011. febr. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!