Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet mogyoróvajat venni?

Hol lehet mogyoróvajat venni?

Figyelt kérdés
Nem mogyoróízű csokikrémet (Nutella, meg ilyenek). Mogyoróvajat, ami darált mogyoróból van. Még Tesco-ban sem lehet látni, vagy csak rossz helyen keresem?
2011. febr. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nagyobb élelmiszerboltban kapható. Szerintem csak rossz helyen keresed. Nálunk ha jól emlékszem, akkor a mirelit pultok feletti polcokon szokott lenni.
2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
nem tudom merre laksz de Budapesten a Camponában van egy keleti bolt..mindenfélét lehet ott kapni.mogyoróvajat is.350 ft egy üveg(350 grammos)....mi is ott vesszük :) *.*
2011. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidl. Én mindig ott veszem. Van darabos, és teljesen sima krémes is.
2011. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó a bolti, minden nagy élelmiszerüzletben megtalálható:)

De mi a tesómmal csináltunk házit, ízre majdnem ugyan olyan és variálni is lehet.Egy kis csomag sózott mogyit darálj le,de mozsárban is összetörheted, csak az melósabb.keverj bele 2 kiskanál porcukrot és ha van pálmaolajad akkor abból egy evőkanállal, ha nincs jó az olíva olaj, az olvasztott margarin és a vaj is.:)

2011. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben most volt amerikai hét szerintem még kapsz ott is, de egyébként a Tescoban mindig lehet kapni a nemzetközi konyha osztályon.
2011. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, Tescoban is mindig látom, és nem csak a legnagyobbakban.
2011. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Majd jobban kinyitom a szemem. Vagy tényleg elnézek Lidlibe, az sincs messze innen. :)
2011. febr. 27. 10:18
 8/9 anonim válasza:
A Fővámon, az Ázsia Bt-nél lehet venni. A legegyszerűbb, legjobb a holland fajta, fél kiló egy ezres, 350 gramm 650 körül van. istenifinom!
2013. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a DM-ben szoktam Alnature mogyoróvajat venni. Ott mindig van (legalábbis Szentendrén)
2013. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!