Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vettetek már a Coop boltban...

Vettetek már a Coop boltban fagyasztott 1 kg-s kiszerelésben kapható darált húst tömb alakban? Nálunk 570 ft az ára. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Coop a jó szomszéd ezt tudd. :D
2011. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én biztos nem vennék. Gondold el, l kg hús durván ezer ft. Na most ebbe mit darálhattak bele, hogy 570 ft-ért tudják adni?
2011. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak csatlakozni tudok, a 15.38.-ashoz. Darált húst sem frissen,sem fagyasztva nem veszek. Inkább otthon ledarálom, mert én tudom, hogy mit darálok bele. Egyszer vettem konzervben, de nagyon megbántam, mert köze nem volt a húshoz, annak amit abban találtam. Félre ne érts, megveszem, az ilyen fagyasztott félkész "csibefasírtokat", pedig tudom, hogy abban is ugyanaz van, de az már készen van, finomra ízesítve, csak megsütöm. De mondom, a kész "darálthúsból" nem tudtam azt elkészíteni, amit szerettem volna.
2011. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy silány összetevőkből áll. A nagy áruházláncok szoktak hasonló árban akciózni. Pl. az Auchan darált sertéshúsa, ami kifogástalan minőségű, még csak porcdarabot sem találtam benne soha. Ezek csak előhűtöttek, nem fagyasztottak, de a fagyasztott csirkemáj kilója szív nélkül is fele árban van, mint bármelyik hentesnél.

Nálunk kicsi Coop üzlet van, itt nem szokott ilyesmi lenni, de biztos, hogy ellenőrzött termék.

Szerintem egy próbát megér, de csak akkor, ha sertéshús. Régen vettem darált, fagyasztott pulykahúst, az kiolvadás után tök pépes volt, azt soha többé nem vennék.

2011. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: igaz, miután kiolvasztottam ezt a coop-ban vett darált húst, tény, és való totál pépes volt, de aztán főzés során, szépen visszanyeri a formáját, és semmilyen mértékben nem hasonlít pépre, olyan mintha a frissből készült volna.
2011. márc. 2. 15:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint ízlett amit vettem, többször is felhasználtam már a főzéshez.
2011. márc. 2. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én porcokat találok benne folyton és tele van zsírral...
2011. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!