Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik boltban olcsóbb a...

Melyik boltban olcsóbb a marhahús a következők közül: Lidl, Penny, Spar, Tesco?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud valami akciót vagy hogy tartósabban olcsóbb a többinél, kérem írja meg!

Köszi!


2009. febr. 18. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Húst inkább a hentestől vegyél... ne ezekben a szutyoktelepeken.
2009. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1000 Ft körül szokott lenni akciósan a Tescóban a marhanyak, de nem valami szép, és csak időnként adják ennyiért. A Sparban szerintem gyönyörű marhahús van, de ott nagyon drága, a Pennybe nem járok, és a Lidl árai a húsban nem valami jók, mert tálcásak és előre kimértek. Tényleg keress inkább egy hentest.


Ja! A Tescóban semmiféle húst nem érdemes venni, mert pl. a csirke erősen vizezett, a vizezett sertéscomb helyett sokszor inkább lapockaszerűséget adnak, és az előre kimért tálcás húsoknál átvágnak 10-20-30 dekával (ezt pl. le tudod csekkolni a zöldséges részlegen a mérlegen).

2009. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jut eszembe! Olcsón úgy juthatsz (pl. féláron vagy harmadáron) marhahúshoz, ha benézel kora reggel a Tescóba, mert az előző napokban kicsomagolt húst akciósan árusítják. Így akkor is megéri megvenni, ha egy picit drágább lenne eredetileg. Csak arra vigyázz, hogy ne legyen zöld és büdös.
2009. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Auchan-t nem póbáltad még?Ott is szoktak akciók lenni,és a minőség se olyan rossz,ahhoz képest,hogy hipermarketről van szó.Vagy még a CBA-t tudom ajánlani,mert az legalább magyar,a húsok sokkal jobb minőségűek,kb mint a piaci hentesüzletekbe,bár az áruk is olyan magasságban mozog.
2009. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,az előző voltam,nem a kérdésre válaszoltam!Szerintem ezek közül a Tesco a legolcsóbb,de csak akkor ha akciós:)
2009. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!