Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire figyelsz oda az...

Mennyire figyelsz oda az egészséges táplálkozásra, és a mesterséges anyagok elkerülésére?

Figyelt kérdés

szívesen fogadok bármilyen receptet, praktikákat, bármit amit gondolsz, bármilyen részletesen :)

Köszönöm !!!!!! ;)


2011. márc. 13. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, azt eszem ami finom. Szerencsére sok gyümölcsöt is finomnak tartok, szóval azért nem csak csokin meg kólán élek.
2011. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit egészséges táplálkozásnak mondanak( korpáskenyér,gabonamagvak stb) csak azok szerint az,akik ebből meggazdagodnak.

Eszek mindent: fehérkenyeret,zöldséget,tejet,tejterméket,húsokat stb. és zsírral főzök. Viszont nem veszek kész szószokat,fűszersókat,mesterséges üdítőket és egyéb ilyen

tartósítószert tartalmazó dolgokat.

Sokat mozgok,nemcsak ülök a TV és a gép előtt.

Egészséges vagyok,30 éve nem voltam orvosnál.

2011. márc. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Termeszetes eletmod hive vagyok, tehat nem fogyasztok elore csomagolt, vagy konzervalt dolgokat, csak frisset.

Mindent megeszem, tehat hus, csirke, hal es olajjal fozok.

Soha nem dietaztam, de mindig odafigyeltem arra, hogy mit es mikor fogyasztok.

S termeszetesen rendszeresen mozgok, igy soha nem voltam beteg sem.

Italkent szinten a preselt let fogyasztom vagy a vizet, vagy gyogynovenyteat.

2011. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
I LOVE MEKIIIII
2011. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!