Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olvastam egy olyat hogy,...

Olvastam egy olyat hogy, különféle sajtokban lehet találni morfium ot, és ezáltal sajtfüggővé válhatsz. Ez igaz? És milyenféle sajtokban van ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom, de most leküzdhetetlen vágyat érzek egy szelet trappista sajtra.. ^^
2011. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én meg sose tudtam igazán rászokni. Szeretem, azzal nincs gond, de külön sose veszek, csak ha úgy adódik, akkor másnál eszem, nem utasítom vissza. Sose gondolok rá, hogy kéne. Meg ha választani lehet egy sajtos szendvics meg egy sima között, akkor a simát választom, de ha nincs más, csak a sajtos, akkor megeszem azt is.

Miért lehet, rám nem hat a morfium? Mondjuk én olyan vagyok, hogy se testileg, se lelkileg nem szokom rá semmire, nem tudok függővé válni semmitől. Ez szeretem magamban, mert így határozottan könnyebb az élet.

2011. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy fene van benne nem morfium.
2011. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

23:39 Nagyon cuki gondolat.....:


"Mondjuk én olyan vagyok, hogy se testileg, se lelkileg nem szokom rá semmire, nem tudok függővé válni semmitől."


- Persze a Morfin éppen itt van a Gyak.kérdések látogatásában. - Nos, én sem vagyok függő.


Spongyabob sajt?? - Szeretlek Titeket sajtostól!!!

2011. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenről nekem mindig a mérgező dihidrogén-oxid jut az eszembe.

[link]



Ui.: dihidrogén-oxid= H2O :)

2011. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14:52 ez mekkora xD

igen, pontosan erre hajaz a belinkelt cikk: hisztéria keltése az ostobák között.

2011. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rá lehet szokni, nem tudom, h van-e benne morfium, gondolom nincs.

De én annyira szeretem, h volt egy év az éltemben, amikor csak és kizárólag sajtos ételeket ettem, sajtos pirítós, sajtos zsömle, sajtos tészta, sajttál, és nasiknt sajtok a főétkezések között.

Édesanyám hülyét kapott tőlem:)

2011. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én régebben nem szeretettem a sajtot, de igazából azért, mert meg se kóstoltam, nem tudtam milyen íze.

Aztán egyszer, kb 2 éve ettem, és azóta szinte nincs olyan nap, hogy ne ennék sajtot.


De azért szerintem nem vagyok függő, kibírnám, ha nem ehetnék.

2011. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!