Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a drága...

Mi a véleményed a drága dobozos fagylaltokról?

Figyelt kérdés

Én már nemtudom hogy oldjam meg a közelgő melegben a fagyikívánásomat :D

az ilyen cartedor (bocs ha nem így irják, nemszeretem.)

meg mindenféle hülye nevű majdnem 1000 forintos fagylaltoktól rosszul vagyok

oké hogy finom, de az árhoz képest kevés, legalábbis egy 4 tagú családnál hamar elfogy és tavaly is nagyon meleg volt..:DD

most járjak mindig fagyizóba vagy mit csináljak majd?

nem ez a legnagyobb problémám de érdekel ti mit vesztek ha finom fagyit akartok enni nyáron :D

mert hát nekünk kevés a cartedor és nem éri meg

sokfélét kipróbáltunk már de egyik sem az igazi

esetleg házi fagyi?


2011. márc. 30. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

penny 350Ft a literes epres joghurtos,nekem finom

nincs pénzem 1000be kerülő feleakkora cartedorra...


és szoktam csinálni saját készitésű fagyit sokszor

meg turmix(bele gyümölcs),és beteszem 1-2órára a fagyóba

2011. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Cartedort szoktam vanne, az se drága a fagyizóhoz képesp, bár annál jobb dobozban nincs (jó fagyizóban)
2011. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Ledo vanília-puncs vagy vanília-csoki fagyi. 2 literes kis vödörbe lehet kapni, a tescoban a legolcsóbb, ott nem kerül egy ezresbe se (legutóbb 900 valamennyi volt).

Nagyon finom. Nem tömény és túlédes mint a drága jégkrémek, hanem olyan mint a fagyizókban a gombócos. Többféle is van, de nekem a puncsos a kedvencem, mindig olyat veszek nem is probáltam még a csokison kivül mást.

2011. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Lidl-ben szoktak olcsók és finomak lenni.


Én szoktam fagyiport is készíteni.


Meg joghurtba kiskanalat, vagy jégkrémpálcát szúrok (van itthon régi Danonino-s) és megfagyasztom.


Olyan nagyon melegben tök mindegy, csak hűsítsen. :P

2011. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

[link]


A lidl-ben kapható 599 körül szokott lenni az ára itt szegeden de gondolom máshol is :D


nem akarok nagy képű lenni de már nagyon sok fagyit ettem dobozosat, pálcikásat stb de ez baromi jóóó, nem azt mondom hogy az árához képest jó hanem azt hogy még 1500 is inkább megvenném mint a hasonlóakat, van vanília, csoki csokidarabokkal, eper, sztracsatella.


nagyon ajánlom, legalábbis egyszer mindenesetre próbáld ki:D

2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Az Én válaszommal lehet nem leszel megelégedve,de Én imádom a dobozos fagyikat,a cartedor a kedvencem,csak nagyon drága.Nekem szinte mindegy,hogy milyen,jöhet a Pennys,Lidl-s,bármilyen,egyedül azt nem szeretem annyira,amit az egyik előző válaszoló említett,azt a teszkós vödröst.De ha nincs semmi más,csak az,akkor azt is megeszem,bár azt azért kicsit följavítom,csinálok csokiöntetet,és nyakonöntöm a fagyit vele,így egész jó.
2011. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom ki hogyan van vele, ha én valami finomat akarok, akkor olyat veszek, vagy semmit. Magam részéről a Häagen-Dazs jégkrémek híve vagyok.
2011. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Életembe nem hallottam még ezt a hagen-dazs jégkrémet.
2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Lidl-ben van családi fagyi, 2 liter, 3 íz van benne és 500-600 körül van :)
2011. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

A Häagen-Dazs inkább nyugaton elterjedt, tudom, hogy már Pesten is van 1-2 üzletük, de a magyar átlagember pénztárcájának nagyon drága, a hipermarketekben kapható a dobozos jégkrémük, 1700-2000 forintos áron (fél liter).


Annyira szerintem nem finom, mint amennyire sztárolják.


Édesanyám a Penny Marketben vesz olcsó jégkrémet, ha nála vagyunk, nagyon szeretjük, finom, és megéri az árát.

2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!