Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Visszaváltható a fél literes...

Visszaváltható a fél literes Piroska szörp üvege?

Figyelt kérdés

A hét decisé biztos. Tegnap vettem a Pennyben, mert éppen akciós (299 Ft), de nem számolták fel a betétdíjat. Akkor az nem is visszaváltható, vagy csak a pénztáros tévedett?

Egyébként meglepően rossz a minősége... Pedig a Piroska szörpök finomak.


2011. ápr. 1. 07:02
 1/5 anonim válasza:
Szia az üvegen megtalálod,az van ráirva hogy betétdijjas termék ha ez a szöveg nincs rajta akkor nem betétdÍjjas
2011. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De visszaváltható. Mi is ilyet szoktunk venni, az Intersparban visszaváltják.
2011. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva, hogy betétdíjas. De az sem, hogy nem. Majd kiderül :)
2011. ápr. 1. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénztáros nem tévedhet, mert az árat a rendszer rögzíti, nem Ő.Ha nincsen a blokkon betét díj, akkor nem visszaváltható.
2011. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Piroska szörpös üvegek visszaválthatósak. Biztosan tudom. Mert én is kiakartam dobni egyszer, de apukám mondta hogy ne mert azokat visszaváltják. Szóval mi is gyűjtjük őket. Finom a szörpjük. Csak már az is drága lett.
2011. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!