Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Elhagyható-e táplálkozásunkból...

Elhagyható-e táplálkozásunkból a kenyér, ha igen, akkor mivel helyettesíthető, a ma még nélkülözhetetlennek számító alap élelmiszer?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elhagyni értelmetlen lenne, de a mindennapi fogyasztása elkerülhető. Én pl csak heti 2x-3x eszem kenyeret. Helyette gyümölcsöt, főtt ételt, joghurtot, instant kaját szoktam enni. Mikor mihez van kedvem.
2011. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TWIO ***** válasza:
100%
Én rizst, burgonyát kenyér nélkül szoktam enni. Egyszerűen vannak olyan ételek, amik teljesen jók kenyér nélkül is :).
2011. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem szeretem a szendvicseket, a főtt ételek mellé meg számomra alapból nem passzol a kenyér. Így én akaratlanul is mellőzöm teljesen.
2011. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elhagyható, de nem árt gabonát fogyasztani más formában. (Pl.: búzafasírt)
2011. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Zab és rozspelyhet fogyasztok helyette pl reggelire,de köretnek is meg lehet csinálni állitólag (ezt még nem próbáltam). Olcsóbb és egészségesebb is.

Teljesen el lehet hagyni,de gabonafélét enni kell igaza van az utolsónak.

2011. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem eszek kenyeret, pl nekem a reggelim egy pohár kefir + 1 evőkanál búza/zabkorpa
2011. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
El lehet hagyni csak azért eszik az emberek mert olcsó és laktató.
2011. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mr.G válasza:
Szerintem elhagyható és helyettesíthető más, jó minőségű szénhidrátfélékkel.
2011. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"helyettesíthető más, jó minőségű szénhidrátfélékkel"


Például? kedves "Mr.G"

2011. ápr. 6. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!