Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen McDonalds-os kaját...

Milyen McDonalds-os kaját ajánlotok, ami finom és nem annyira zsíros?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan fogyni szeretnék, mert vékony vagyok, viszont a hasamon van egy kis háj, amit szeretnék ledolgozni, ezért az edzés mellé társítanék egy kis "diétát". De semmiképp nem szeretnék veszteni az izomból, tehát nem akarok koplalni! Inkább csak kerülném a zsíros ételeket. Rengeteg melegétel-utalványom van és a McDonalds állandóan az utamba esik. Általában sajtburgert szoktam enni, néha veszek hozzá sültkrumplit. Talán ezek nem épp a legalkalmasabbak a "diétára", ezért keresnék alternatívákat :)
2011. ápr. 11. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Annyi helyen el lehet szórni azt az utalványt, úgyhogy ha el akarod tüntetni azt a hájat, a Mekit nagy ívben kerüld el!!!
2011. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a mekis sajtburger mindent visz :D
2011. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Lehet azért van ott az az úszógumi mert mindig az utadba esik a meki? :) bocs, de ez így szánalmas.
2011. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

az szánalmas, hogy nem a kérdésre válaszoltok.

mekibe most reklámozzák azt a savanyúságos hamburkert meg ott sajtburger, a big mac és a mekis cola :):):)

2011. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Salátát vegyél akkor, az finom is, vagy a csirkés burgert. :)


Amúgy a melegételutalványt én CBA-ban és a SPAR-ban szoktam felhasználni, és akkor legalább tényleg normálisabban eszek, mint ha csak mekiben szórnám el. A titka, hogy legalább egy helyben sütött péksütit vegyél. Ha ez megvan, minden más ételt is megvehetsz utalvánnyal, sőt, még egyéb háztartási dolgot is engednek.

Tavaly év végén pl a megmaradt melegétel-utalvánnyal vettünk egy teflonos tálat és egy grillsütőt is.. ;)

2011. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
1%
A mekiben minden kaja rossz. A KFC-t ajánlom, na ott bármit megehetsz !
2011. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha csak a mekibe tudsz menni, akkor talán a cézár saláta. De, ha megoldható, hogy ne ott vásárold le, akkor tényleg jobb lenne más, mert a legtöbb gyors-étkezdében rengeteg mű cuccot tesznek az ételbe, ami vagy hizlal vagy szimplán nem egészséges.

Rendszeres edzés mellett pedig szerintem bármit ehetsz, csak mértékkel.


U.I. : Sok szerencsét a fogyózáshoz! =)

2011. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Én a Big Mac menüt imádom. Menüben, mert a burgerhez bekapom a krumplit is és egyben finomabb mint magában. De rég ettem... faluban lakom... node hó végén költözöm :-D.
2011. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha fogyni akarsz és nem szeretnél zsírosat enni, egy ideig hanyagold a hamburgert és a sült krumplit. Ha minden áron a McDonaldsban akarod levásárolni a melegétel-utalványodat, akkor salátát vegyél. Ettől nem kell koplalnod, csak húsételt, vagy akár hamburgert is, ne ilyen helyen vegyél, hanem csináld meg otthon, abban kevesebb zsír lesz.
2011. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Muszáj mekis kaját venned?

Szerintem kár arra pocsékolni az utalványaidat.


A melegételutalványodat akár a Tescoban is elköltheted, csak legyen a kosaradban pl. valami készétel (mirelit, konzerv).


Azt jól teszed, hogy nem akarsz koplalni :)

Ha mindenképpen meki, akkor saláták.

(BK, KFC jobb, mekis kaja rettenetesebb, szvsz)

2011. ápr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!