Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mandarin és a narancs mag...

A mandarin és a narancs mag nem mérgező?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. ciánt tartalmaz ugyan (mint a barackmag...) de kb 5 kiló kéne megenned,hogy megérezd.
2011. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
::) köszi! igazából azért kérdezem mert a nagyobbik fiam egy olyan dobozban gyűjtögette a magokat hogy majd elültetni, ami a kindertojásban van. na szóval nem találjuk sehol a magokat, lehet hogy a kisebbik véletlenül eyg kettőt elfogyasztott belőle, sokat nem hiszem mert nem az a megevős fajta:) azt mondja nem evett, de kitudja. Szóval ennyitől akkor nem lesz gond ugye?:)
2011. ápr. 15. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kell félni. majd kikakilja egybe úgyis.
2011. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

dehogy is. én szerettem is kiskoromban meghámozni és megenni.

Egyszerűen képtelen vagyolyan mennyiséget megenni, ami már a legkisebb hatással is van rád

2011. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meghámoztad a magot és megetted?:)
2011. ápr. 15. 21:44
 6/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem volt benne alma mag is, az sem okoz gondot ugye?
2011. ápr. 15. 21:45
 7/8 anonim válasza:
Én úgy olvastam hogy kb. 18 almának a magjától kapnál csak mérgezést, de viszont cseresznyéből ha megtöröd és úgy eszed meg vagy mit tudom én már 3 is elég lehet, de ezek nem biztos adato!
2018. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
K*
2018. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!