Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki milyen csokoládét szeret?

Ki milyen csokoládét szeret?

Figyelt kérdés

Én majdnem mint Gombóc Artúr de csak a minőségit.

A tejbevonó miksa-csoki például szerintem nem is csoki kategória.Ki ráz tőle a hideg!

De a Tibcsoki,a Milka vagy a 80%os étcsokik,trüffelkrémes ami kakaóporral van beszórva az jöhet!


2011. ápr. 18. 13:22
1 2 3
 1/23 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Igazándiból nekem is mindegy, hogy milyen, csak minőségi csoki legyen.


Tej, ét, fehér. Mind jöhet.

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen vörös-barna celofánzacsiban étcsokival bevont mandula. Na, annál jobb nincs!

:-)

2011. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
metholosat (After Eight és társai) (hm... de jó lenne)(de nincs:(( )
2011. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a minőségi csokikat:)A milka a lindt ami nagyon izlik,de a moozart golyó és a lasali rum cocos is nagyon bejön.Azok is nagyon finomak amit irt valaki,hogy amikor mandula van bevonva fehércsokival,kokusszal,de sok finomsággal még.Olcsóbb kategóriában is van sok ehető,de azért van egy kettő ami iszonyat mű.
2011. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a keserű csoki a kedvencem.
2011. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A konyakos meggy!
2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az After Eight én is nagyon szeretem!Tavaly a Férjemnek menta tortát kreáltam belőle.Pillanatok alatt elfogyott! :)
2011. ápr. 18. 13:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ami igazi, finom csoki, az mind jöhet! Mindig másik a kedvencem, most a Tibi mogyorós tejcsoki megy nagyon. De fagyikban, sütikben is a csokisak élveznek előnyt. :) A fehér csokit annyira nem szeretem.
2011. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csokival bevont mandula-nyami!De a csokival bevont mazsola is milyen jó ,,találmány"!Amiket eddig leírtatok azt mind szeretem.Ismertek olyan embert aki nem szereti az édességet?Az én egyik ismerősöm kisfia semilyen csokit nem szeret.Érdekes!
2011. ápr. 18. 14:07
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden jöhet, ami minőségi csoki.

Nálam a narancsos étcsoki a nyerő, no meg a Lindt termékek.

A mogyoró darabost (ill. az egész mogyisat) nem annyira kedvelem.


Üdv!

2011. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!