Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit esztek húsvétkor,...

Mennyit esztek húsvétkor, lesznek nagy lakomák?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy egyes családok ilyenkor olyan nehéz ételeket esznek egymás után, mint tőltött káposzta, fasírozott, különböző sütik persze mellette húsvéti sonka tojással és kaláccsal. Nálatok mi lesz a pálya ? Hogy bírod ha ilyen nehéz ételeket eszel egyszerre ?
2011. ápr. 23. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Január óta fogyózok,de mivel hónapok óta nem ettem igazán kedvemre, ezért úgy döntöttem holnap elengeden magam...

Reggelire sonkát,tojást és egy kis fonottkalácsot fogok enni. Az ebédből nem fogom magam degeszre enni magam, annak is örülni fogok ha husit ehetek krumpli pürével. Aztán 1-2 szelet süti és a nap végén egy ima hogy ne szedjek fel túl sokat emiatt...

2011. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!