Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Nem adták vissza a...

S. O. S.! Nem adták vissza a Smart kártyám a Mc Donalds-ba. A Gergely utca sarkán melyik Meki van? Mi a címe? Asszem X. kerület.

Figyelt kérdés
Hiába nézem a térképet, nem tudom melyik sarkán van, nem vagyok ismerős Pesten. Azt tudom, hogy eléggé a sarkon van és Mcdrive is van.
2011. ápr. 26. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz,hogy melyik Mekiben voltál???
2011. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza és kérd vissza!

Ez így működik. Dolgoztam mekiben, és ha valaki otthagyta akkor eltette a vezetőség, és várta, hogy jöjjenek érte.

2011. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az nem Gergely utca lesz (mert azon nincs) hanem Gyömrői út (ahol nagy CBA is van, meg Kik, Deichmann, stb). Kőbánya-Kispesttől 85-ös busz visz arra, meg a 68-as is. Menj vissza, szólj nekik, biztos megvan még.
2011. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Gyömrői út 99. A Gyömrői és a Sibrik Miklós út sarkán van.

Gergely utca az egy utcával följebb van, bár tény, onnan is megközelíthető csak kicsit több séta...

2011. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert utas voltam és nem vagyok Pesten ismerős! Mint már írtam, nem találom a térképen sem (Meki címek alapján). Meg az is csoda, hogy az utcanevet pont megnéztem és meg is jegyeztem!


Fél évente járok Pestre. Az alkalmazottnak nem ez volt az első bakija, sorba álltak a "reklamálók", nekem sem adott sültkrumplit, mert várni kellett, adott sorszámot, utána meg minden új vásárló kapott krumplit, de nekem csak nem hozta. Ezért én is reklamáltam. Nem leszólásból írom, hanem, hogy úgymond erre hivatkozva elpostázzák nekem. Szegényke elég kezdő volt, azt se tudta, hol áll a feje....

2011. ápr. 26. 17:45
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő válaszoló!

Nagyon köszönöm! Sokat segítettetek. Amíg vártunk a zöld lámpára, olvasgattuk az utcaneveket és ismerős a Sibrik név is...

Elsőnek és is a Gyömrői útit néztem, hisz abban az utcában voltunk, de a térképen nem úgy tűnt, hogy sarkon lenne....

Mégegyszer köszi!

2011. ápr. 26. 17:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Nna, felhívtam őket. Ott a kártyám. Visszaküldik!
2011. ápr. 26. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, előtte nem vásárolják le... Anno a mi kártyánkról leszippantottak több ezer pontot a XI kerületi Budaörsi úti Mekiben :(
2011. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!