Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire lehetne felhasználni a...

Mire lehetne felhasználni a gyerekeknek vásárolt /nagyszülők! / színes édes puffasztott golyókat és társait?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves nem rajong érte,de van itthon vagy 4 csomaggal.Kidobni nem akarom,nincs rokonságban kis gyermek.Valamibe, pl. süteménybe felhasználható?Ötletek?
2011. ápr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Készíts tortát, és tedd rá díszítésnek.
2011. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Én amikor kísérletezek mindig a muffin alapot veszem elő. Ha azzal jó, akkor jó szinte bármivel. Ezt ajánlom neked is!


:)

2011. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tortára rátenni jó ötlet,de már túl vagyunk az összes család tag születésnapján :)


A második válaszolótól kérdezném:

Ugy érted hogy pl bele keverni muffin tésztába és ugy megsütni???Vagy nem igazán értem.Egyébként én a piskóta tésztát veszem mindig alapul :) De hát kinek mi,nekem ez,de a muffint is nagyon szeretjük!

2011. ápr. 28. 12:22
 4/5 Tinker Bell ***** válasza:

Ha már kísérletezel, akkor csinálhatsz olyat is aminek a tésztájában van a puffasztott golyó, de a tetejére is pakolhatod, csak nem tudom milyen ha megsül egy picit. Csináld a felét ilyenre,a felét olyanra.


Tortát pedig nem csak alkalomkor lehet enni/sütni!

Én szoktam a hétvégi sütiként tortát csinálni.

2011. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az rendben van hogy tortát nem csak alkalmakor lehet sütni,nagyon szívesen tenném én is akár minden nap.Csak hogy 3 szakban dolgozom folyamatos műszakrendben /6+2/ és van egy 2 éves örökmozgó fiacskám is,így az itthon töltött időmet inkább vele töltöm a szabadban,mint a sütő mellet :-)

Az ötletért pedig köszönet :-)

2011. máj. 2. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!