Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincsem sós, vagy...

Miért nincsem sós, vagy sajtos nápolyi? Esetleg paprikás, vagy akár hagymás-tejfölös? Lenne rá vajon vevő?

Figyelt kérdés

Én sós párti vagyok, mégis szeretem a nápolyit, főleg a mogyirósat és a citromosat. miért nincsem "fűszeres" töltet. a lapot nem nehéz elképzeni sós változatban, ott van a sajtos ostya is, olyan mint egy nápolyi lap, csaka tölteléket kéne "besózni".

Vélemény?


2009. márc. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Biztos lenne rá vevő.És miért nincsen fokhagyma fagyi?Imádom a fokhagymát:):):)
2009. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Létezik olyan,a Matchban láttam már sajtos-hagymásat,egyenként csomagolt ostyaszelet,azt hiszem 89,vagy 99 ft.
2009. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én még nem láttam, Match az nincs a közelemben.

de köszi

2009. márc. 7. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Készithetsz otthon házilag ostya tortalapból olyan izesitésüt amilyent akarsz,a lapok közé pl . juhturós-tejfölös füszeres tölteléket is tehetsz.
2010. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!