Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet enni este, ami...

Mit lehet enni este, ami egészséges, nem hízlal?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyutának tűnik a kérdésem, de össze-vissza hallok mindenfélét. Ti mit javasoltok, mit érdemes enni este, ami nem hízlaló? Nem fogyózom, csak szeretném tartani ami van, és a gyomromra is vigyáznom kellene. Gondoltam zöldségre-gyümölcsre, de arról egyszer valahol azt olvastam, hogy este nem ajánlott, mert éjszaka "megrohad" a szervezetben. Ebben mennyi lehet az igazság? Esetleg más ötletek? Előre is köszi!
2011. máj. 2. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Alma, eper, kiwi, málna.... és a többi negatív kalóriás gyümölcsöt és zöldséget ajánlom estére.
2011. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zöldséget és gyümölcsöket amik kalória tartalma alacsony vagy nincs
2011. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Répa. Tök jó, mert ropogtatod, sokáig tart, mintha rágcsálnál, jó a fogaknak, semmi rossz nincs benne, nem hizlal, egészséges.
2011. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

ha a gyümölcs éjszaka megrohad,akkor nappal is megrohadhatna.szóval szerintem hülyeség.

de ha mégse akarsz azt enni akkor egy johurt:)

2011. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
g*
2011. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kefír, túró, joghurt, gyümölcs, zöldség, zabkása, abonett, puffasztott búza, gyümölcskompóz, gyümölcs, zöldséglé, husok, halak, tojás, sajt és ezek variációja
2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb zöldségeket (répa,brokkoli,saláta,uborka,paprika,paradicsom,hagyma) fehérhússal ,vagy sovány túró,kefír,joghurt,főttojás fogyasztani este.
2011. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a sok ötletet, némelyikre nem is gondoltam! így már könnyebb lesz választani! :)
2011. máj. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!