Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használtok olívaolajat? Ha...

Használtok olívaolajat? Ha igen, akkor milyen márkát? Mire teszitek az olajat? Sütéshez, főzéshez is használjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem használok,mert nagyon drága. Főzéshez pedig csak zsírt használok.
2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mikor használnál ha mennyibe kerülne 1liter?
2011. máj. 7. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte csak azt használunk. Serpenyőben ha húst (vagy bármit) pirítunk az alá mindig egy kis olívaolajat rakunk. Napraforgóolajat csak rántotthús/sültkrumpli sütéshez használunk, meg süteményekbe aminek a tésztájához kell. Olívaolaj nagyon jó még salátákra, tésztákra.
2011. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt írom,mire nem: nem sütök benne panírozott dolgokat,nem használom rántáshoz,nem készítek belőle majonézt. Egyebekre pedig igen.Úgy szoktam párolt zöldséget készíteni vele,hogy nagyon kevés olívával párolom a dolgokat teflonban,majd,ha már elkészült,teszem hozzá a többi olajat,amennyit szánok hozzá. Kifőtt tésztához is ezt teszem,ha habarást készítek valamihez,a habarásba is teszek egy keveset.Szuper vacsoraötlet:olivaolajjal nyakon öntesz kockára vágott feta sajtot,paradicsomot,majd só-bors-petrezselyemzölddel összevegyíted.Pirítóssal isteni.
2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
milyen márkát használtok és mennyibe kerül?
2011. máj. 7. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragaszkodom márkához. Azt veszem,ami jó minőségű, és olcsó(viszonylag)ill.ami éppen le van árazva.
2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi legtöbbször Bertollit használunk, nemtudom mennyibe kerül, mert nem én szoktam bevásárolni hanem anyukám, én csak nagyon szeretek főzni ezért használom és ezért tudom mire használjuk. De van, hogy másmilyet vesz, mert le van árazva, olcsóbb, vagy csak hogy kipróbáljunk más márkát is.
2011. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és szerintetek mi a reális ár 1liter extra szűz olívaolajért?
2011. máj. 8. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1000-1300 nagyon jónak számít,de általában1200-1600 között van.Mármint az extra-szűz.Gyengébbek vannak olcsóbban is.
2011. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én meg azt néztem, hogy 1500 körül kapok extra szűz olivaolajat, de féllitert
2011. máj. 8. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!